54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 07.-10.12.2016.

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija     II.nagrada (ocjena: 95,40)

Mihaela Vukelić   

Damian Ivanić    

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

KVARTETI

II.kategorija      II.nagrada (ocjena: 97,12)

Gordana Đekić - sopran

Višnja Kovačić - sopran

Tea Ban - mezzosopran

Ema Delač - alt

mentorica: Ingrid Haller,prof.

 

II.kategorija      II.nagrada (ocjena: 95,20)

Donata Vukadinović - flauta

Petra Zoretić - saksofon

Katarina Nera Biondić - glasovir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.

54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje, 02. - 06.11.2016.

 

Rijeka, 3.11.2016.

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija     I.nagrada (ocjena: 92,67)

Mihaela Vukelić   

Damian Ivanić    

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

IV.kategorija     II.nagrada (ocjena: 88,00)

Antonela Doko

Nicole Dmitrović

mentorica: Ana Dražul,prof.

DUA

II.kategorija      II.nagrada (ocjena: 88,67)

Domagoj Dobrila - harmonika

Antonija Fućak - flauta

mentor: Josip Nemet,prof.

KVARTETI

II.kategorija      I.nagrada (ocjena: 99,00)

Donata Vukadinović - flauta

Petra Zoretić - saksofon

Katarina Nera Biondić - glasovir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.

II.kategorija      I.nagrada (ocjena: 96,33)

Gordana Đekić - sopran

Višnja Kovačić - sopran

Tea Ban - mezzosopran

Ema Delač - alt

mentorica: Ingrid Haller,prof.

3.MEĐUNARODNO NATJECANJE "KORNELIJE"

Beograd, 13.- 15.05.2016.

SOLFEGGIO

I.b - kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (bodovi: 96,33)

mentor: Darko Đekić, prof.

I.e - kategorija

Milan Kitić - III.nagrada  (bodovi: 70,66)

mentorica: Kristina Milić, prof.

TEORIJA GLAZBE

III.a - kategorija

Ivan Jurlina - I.nagrada  (bodovi: 100)

mentor: Darko Đekić, prof.

Ivor Lakić - I.nagrada  (bodovi: 100)

mentor: Darko Đekić, prof.

Filip Krasny - I.nagrada  (bodovi: 100)

mentor: Darko Đekić, prof.

Nikola Vlah - I.nagrada  (bodovi: 100)

mentor: Darko Đekić, prof.

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (bodovi: 92,50)

mentor: Darko Đekić, prof.

7.HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

Daruvar, 13.- 14.05.2016.

B.kategorija

Fran Srdoč - II.nagrada  (bodovi: 84,33)

mentor: Josip Nemet, prof.

C.kategorija

Ana Glasnović - II.nagrada  (bodovi: 85,66)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

D.kategorija

Ivan Mužić - II.nagrada  (bodovi: 89,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

Domagoj Dobrila - II.nagrada  (bodovi: 87,66)

mentor: Josip Nemet, prof.

Arian Frlan - III.nagrada  (bodovi: 75,66)

mentor: Josip Nemet, prof.

E.kategorija

Ivo Šubat - II.nagrada  (bodovi: 81,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ TALIJANSKOG JEZIKA

 

Topusko, 21. - 23. 04. 2016.

LISTA A - 64

 

Karla Šain - 3.mjesto (bodovi: 97)

mentorica: Kristina Kraljić Pleša, prof.

DALEKI AKORDI

21.NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA 2016.

 

Split / Kaštela, 11. - 16.04. 2016.

KLAVIR – I.kategorija

Dora Špiljak – III.nagrada        (bodovi: 40,33)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Diana Biondić – priznanje       (bodovi: 32,67)

mentorica: Julija Dumić, prof.

Norman Moraal – priznanje     (bodovi: 32,67)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

KLAVIR – II.kategorija

Tara Vidović – III.nagrada        (bodovi: 43,00)

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Mihaela Vukelić – III.nagrada   (bodovi: 43,00)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Greta Marku – III.nagrada        (bodovi: 39,00)

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

 

KLAVIR – III.kategorija

Artur Moraal – III.nagrada        (bodovi: 44,67)

mentorica: Ana Dražul, prof.

Roko Baćić – III.nagrada         (bodovi: 41,00)

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Sara Schubert – priznanje       (bodovi: 34,33)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

 

PJEVANJE – III.kategorija

Emilia Rukavina – II.nagrada   (bodovi: 54,98)

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

PJEVANJE -  IV.kategorija

Tea Ban – I.nagrada               (bodovi: 56,13)

mentorica: Ingrid Haller, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA

WOODWIND & BRASS

 

Varaždin, 08. - 15. 04. 2016.

KLARINET - E.kategorija

Mauro Mičetić - III.nagrada  (ocjena: 89,67)

mentor: Željko Pichler, prof.

FLAUTA - B.kategorija

Nikka Kertelj - II.nagrada  (ocjena: 91,80)

mentorica: Paola Radin, prof.

Tia Elena Fućak - II.nagrada  (ocjena: 90,67)

mentorica: Paola Radin, prof.

FLAUTA - C.kategorija

Marko Crepulja - I.nagrada  (ocjena: 95,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

Mihael Žunić-Šušnjić - II.nagrada  (ocjena: 91,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

Paola Malner - III.nagrada  (ocjena: 89,03)

mentorica: Paola Radin, prof.

Gloria Cihal - III.nagrada  (ocjena: 88,90)

mentorica: Paola Radin, prof.

FLAUTA - E.kategorija

Laura Marincel - II.nagrada  (ocjena: 91,77)

mentorica: Paola Radin, prof.

Antonia Fućak - II.nagrada  (ocjena: 91,67)

mentorica: Paola Radin, prof.

FLAUTA - F.kategorija

Donata Vukadinović - II.nagrada  (ocjena: 92,23)

mentorica: Paola Radin, prof.

54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 11.- 19.03.2016.

 

VIOLINA

I.kategorija

Matija Buger -  II.nagrada (ocjena: 96,76)

mentorica: Maja Veljak,prof.

II.kategorija

Borna Buger - I.nagrada (ocjena: 98,48)

mentorica: Maja Veljak,prof.

Nika Anić - II.nagrada (ocjena: 95,40)

mentorica: Maja Veljak,prof.

IV.kategorija

Matej Mijalić - I.nagrada (ocjena: 99,54)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Matej Žerovnik - II.nagrada (ocjena: 96,48)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Dalia Cossetto - II.nagrada (ocjena: 95,54)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

VIOLA

I.kategorija

Eva Lončarić -  II.nagrada (ocjena: 97,34)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

II.kategorija

Benjamin Klanjac -  I.nagrada (ocjena: 99,14)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

VIOLONČELO

II.kategorija

Karlo Musinov -  III.nagrada (ocjena: 93,50)

mentor: Mauro Šestan,prof.

V.kategorija

Viktoriya Sklyarenko -  II.nagrada (ocjena: 95,88)

mentor: Mauro Šestan,prof.

FLAUTA

III.kategorija

Lucija Skoblar -  II.nagrada (ocjena: 95,80)

mentorica: Paola Radin,prof.

KLARINET

V.kategorija

Mauro Mičetić -  III.nagrada (ocjena: 93,06)

mentor: Željko Pichler,prof.

ROG

V.kategorija

Valentino Buić -  I.nagrada (ocjena: 99,18)

mentor: Vasyl Yenko,prof.

HARFA

III.kategorija

Marta Ćiković -  I.nagrada (ocjena: 98,78)

mentorica: Jasna Štiglić,prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI

 

Varaždin, 11.- 15.03.2016.

 

B.kategorija

Tara Vidović - priznanje (bodovi: 84,80)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Greta Marku - priznanje (bodovi: 83,20)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Marko Tomasić - priznanje (bodovi: 82,60)

mentor: Mario Buljan,prof.

C.kategorija

Sara Schubert - priznanje (bodovi: 79,20)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

E.kategorija

Katarina Nera Biondić - III.nagrada (bodovi: 89,00)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 04.- 05.03.2016.

 

ZBOROVI

III.kategorija

DJEVOJAČKI ZBOR       III.nagrada (ocjena: 93,94)

dirigent: Davor Juretić,prof.

V.kategorija

MJEŠOVITI ZBOR          II.nagrada (ocjena: 97,10)

dirigentica: Doris Kovačić,prof.

54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Regionalno natjecanje,12.- 21.02.2016.

Zadar, 13. - 15. 02. 2016.

VIOLINA

I.kategorija

Matija Buger - I.nagrada  (ocjena: 97,60)

                                                                                                             mentorica: Maja Veljak,prof.

II.kategorija

Borna Buger - I.nagrada  (ocjena: 96,00)

                                                                                                             mentorica: Maja Veljak,prof.

              Nika Anić - I.nagrada  (ocjena: 91,40)

                                               mentorica: Maja Veljak,prof.

Klara Matković - II.nagrada (ocjena: 86,40)

                       mentorica: Maja Veljak,prof.

IV.kategorija

Matej Mijalić - I.nagrada  (ocjena: 100,00)

                                                                                                             mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

              Matej Žerovnik - I.nagrada  (ocjena: 96,60)

                                               mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Dalia Cossetto - I.nagrada (ocjena: 90,00)

                      mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

VIOLA

I.kategorija

Eva Lončarić - I.nagrada  (ocjena: 94,80)

                                                                                                mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

II.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (ocjena: 95,60)

                                                                                                mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

III.kategorija

Isabella Valenčić - II.nagrada  (ocjena: 89,40)

                                                                                                mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Monica Milović - II.nagrada  (ocjena: 88,20)

                                                                                                mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

VIOLONČELO

II.kategorija

Karlo Musinov - I.nagrada  (ocjena: 91,00)

                                                                                                 mentor: Mauro Šestan,prof.

Miron Lončarić - II.nagrada  (ocjena: 89,00)

                                                                                                 mentor: Mauro Šestan,prof.

Ana Miculinić - II.nagrada  (ocjena: 82,50)

                                                                                                mentor: Mauro Šestan,prof.

III.kategorija

Alida Cossetto - II.nagrada  (ocjena: 86,25)

                                                                                                 mentor: Mauro Šestan,prof.

V.kategorija

Viktoriya Sklyarenko - I.nagrada  (ocjena: 94,50)

                                                                                                 mentor: Mauro Šestan,prof.

Zagreb, 14. i 15.02. 2016.

UDARALJKE

II.kategorija

Domagoj Živković - II.nagrada  (ocjena: 89,80)

                                                    mentorica: Anita Primorac,prof.

HARFA

III.kategorija

Marta Ćiković - I.nagrada  (ocjena: 96,75)

                                                    mentorica: Jasna Štiglić,prof.

Imotski, 18. - 20. 02. 2016.

FLAUTA

II.kategorija

Anna Lukanec - II.nagrada  (ocjena: 83,10)

                                                    mentor: Metod Sironić,prof.

III.kategorija

Lucija Skoblar - I.nagrada  (ocjena: 91,80)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

V.kategorija

Donata Vukadinović - II.nagrada  (ocjena: 88,20)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

Laura Marincel - II.nagrada  (ocjena: 87,80)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

Antonia Fućak - II.nagrada  (ocjena: 81,80)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

KLARINET

II.kategorija

Rino Bašić - II.nagrada  (ocjena: 86,70)

                                                    mentor: Goran Prša,prof.

V.kategorija

Mauro Mičetić - I.nagrada  (ocjena: 91,30)

                                                    mentor: Željko Pichler,prof.

SAKSOFON

II.kategorija

Dino Morić - II.nagrada  (ocjena: 83,20)

                                                    mentor: Nereo Arbula,prof.

IV.kategorija

Adrian Bralić Toth - II.nagrada  (ocjena: 87,50)

                                                    mentor: Goran Prša,prof.

Petra Zoretić - III.nagrada  (ocjena: 78,20)

                                                    mentor: Goran Prša,prof.

TRUBA

III.kategorija

Vid Lesica - II.nagrada  (ocjena: 82,00)

                                                    mentor: Valentin Sklyarenko,prof.

ROG

V.kategorija

Valentino Buić - I.nagrada  (ocjena: 98,60)

                                                    mentor: Vasil Yenko,prof.

54.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Regionalno natjecanje,13.- 21.02.2016.

 

ZBOROVI

III.kategorija

DJEVOJAČKI ZBOR       I.nagrada (ocjena: 92,00)

dirigent: Davor Juretić,prof.

V.kategorija

MJEŠOVITI ZBOR          I.nagrada (ocjena: 91,33)

dirigentica: Doris Kovačić,prof.

22.međunarodno natjecanje

MLADI VIRTUOZI - KLAVIR

 

Zagreb, 10. - 14. 02. 2016.

I.kategorija

 

Lilasukhi Rubčić - III.nagrada

mentorica: Sara Rapotec, prof.

NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA

SONUS op.2

 

Križevci, 5. - 7. 02. 2016.

SOLFEGGIO

III.kategorija

Matej Žerovnik - I.nagrada  (bodovi: 90,67)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

Antonela Doko - I.nagrada  (bodovi: 90,33)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

Lara Vujasinović - II.nagrada  (bodovi: 83,00)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

Emma Lokmer - III.nagrada  (bodovi: 74,33)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

Dino Prpić - III.nagrada  (bodovi: 71,67)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

IV.kategorija

Milan Kitić - I.nagrada  (bodovi: 90,67)

 mentorica: Kristina Milić, prof.

Marija Anđela Biondić - I.nagrada  (bodovi: 90,17)

 mentorica: Alka Kavre, prof.

 

GLASOVIR

II.kategorija

Lilasukhi Rubčić - I.nagrada  (bodovi: 94,33)

 mentorica: Sara Rapotec, prof.

Marko Tomasić - II.nagrada  (bodovi: 89,33)

 mentor: Mario Buljan, prof.

III.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada  (bodovi: 90,33)

 mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

V.kategorija

Alvin Ćućić - I.nagrada  (bodovi: 92,33)

 mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

Katarina Nera Biondić - II.nagrada  (bodovi: 85,33)

 mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Ana-Marija Nujić - III.nagrada  (bodovi: 79,67)

 mentor: Mario Buljan, prof.

 

UDARALJKE

I.kategorija

Tomislav Tojčić - I.nagrada  (bodovi: 97,33)

 mentorica: Anita Primorac, prof.

II.kategorija

Saša Miljanović - I.nagrada  (bodovi: 99,17)

 mentorica: Anita Primorac, prof.

Andre Šebalj - I.nagrada  (bodovi: 88,67)

 mentorica: Anita Primorac, prof.

IV.kategorija

Domagoj Živković - I.nagrada  (bodovi: 93,33)

 mentorica: Anita Primorac, prof.

53.HRVATSKO NATJECANJE

UČENIKA I STUDENATA GLAZBE

KOMORNI SASTAVI

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 03.- 05.12.2015.

II.kategorija - DUA

II.nagrada  (bodovi: 97,94)

     Rene Borić - mandolina

     Alvin Ćućić - glasovir

mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

II.nagrada  (bodovi: 97,80)

     Esperanza Claudia Frank - violina

     Ivan Mužić - harmonika

mentor: Josip Nemet, prof.

 

II.nagrada  (bodovi: 97,60)

     Domagoj Dobrila - harmonika

     Ivo Šubat - harmonika

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

 

II.nagrada  (bodovi: 97,36)

     Viktoriya Sklyarenko - violončelo

     Karla Šain - glasovir

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

II.kategorija - KVARTET

III.nagrada  (bodovi: 92,00)

     Katarina Nera Biondić - glasovir

     Valentino Buić - rog

     Domagoj Živković - udaraljke

     Vito Mužević - udaraljke

mentorica: Anita Primorac, prof.

53.HRVATSKO NATJECANJE

UČENIKA I STUDENATA GLAZBE

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Rijeka, 06.11.2015.

I.kategorija - DUO

II.nagrada  (bodovi: 88,00)

     Lisa Beg - mandolina

     Nina Španjol - glasovir

mentorica: Julija Dumić, prof.

 

II.kategorija - DUA

I.nagrada  (bodovi: 94,00)

     Viktoriya Sklyarenko - violončelo

     Karla Šain - glasovir

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

I.nagrada  (bodovi: 93,67)

     Rene Borić - mandolina

     Alvin Ćućić - glasovir

mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

I.nagrada  (bodovi: 93,00)

     Esperanza Claudia Frank - violina

     Ivan Mužić - harmonika

mentor: Josip Nemet, prof.

 

I.nagrada  (bodovi: 91,00)

     Domagoj Dobrila - harmonika

     Ivo Šubat - harmonika

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

 

II.kategorija - KVARTET

I.nagrada  (bodovi: 91,67)

     Katarina Nera Biondić - glasovir

     Valentino Buić - rog

     Domagoj Živković - udaraljke

     Vito Mužević - udaraljke

mentorica: Anita Primorac, prof.

6.HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

Daruvar, 22.-23.05.2015.

A.kategorija

Fran Srdoč - II.nagrada  (bodovi: 87,16)

mentor: Josip Nemet, prof.

C.kategorija

Arijan Frlan - II.nagrada  (bodovi: 86,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

D.kategorija

Ivan Mužić - I.nagrada  (bodovi: 95,33)

mentor: Josip Blažanin, prof.

Domagoj Dobrila - II.nagrada  (bodovi: 89,00)

mentor: Josip Blažanin, prof.

Ivo Šubat - II.nagrada  (bodovi: 87,33)

mentor: Josip Blažanin, prof.

E.kategorija

Daniel Šimek - I.nagrada  (bodovi: 99,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

F.kategorija

Ante Mamula - I.nagrada  (bodovi: 91,83)

mentor: Josip Nemet, prof.

AKORDEON ART

6.INTERNACIONALNI FESTIVAL HARMONIKE

 

Sarajevo, 29.04. - 02.05. 2015.

VII.kategorija

Ivan Mužić - I.nagrada  (bodovi: 90,75)

mentor: Josip Blažanin, prof.

IX.kategorija

Ante Mamula - II.nagrada  (bodovi: 86,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

DALEKI AKORDI

20.NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA 2015.

 

Split / Kaštela, 23. - 26.04. 2015.

GUDAČI – I.kategorija

VIOLA

Eva Lončarić – II.nagrada        (bodovi: 54,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

VIOLINA

Nika Perčić – II.nagrada        (bodovi: 51,00)

mentorica: Vedrana Veljačić, prof.

Matija Buger – II.nagrada        (bodovi: 49,00)

mentorica: Maja Veljak, prof.

GUDAČI – II.kategorija

VIOLINA

Borna Buger – I.nagrada        (bodovi: 56,00)

mentorica: Maja Veljak, prof.

Nika Anić – II.nagrada        (bodovi: 52,00)

mentorica: Maja Veljak, prof.

Jana Macan – II.nagrada        (bodovi: 46,33)

mentorica: Vedrana Veljačić, prof.

VIOLONČELO

Karlo Musinov – II.nagrada        (bodovi: 53,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

Ana Miculinić – II.nagrada        (bodovi: 47,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

Monika Žerovnik – II.nagrada        (bodovi: 45,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

VIOLA

David Vodopija – II.nagrada        (bodovi: 50,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

GUDAČI – III.kategorija

VIOLA

Benjamin Klanjac – I.nagrada        (bodovi: 56,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

GUDAČI – IV.kategorija

VIOLINA

Dalia Cossetto – II.nagrada        (bodovi: 50,00)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

Matej Žerovnik – II.nagrada        (bodovi: 49,00)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

GUDAČI – V.kategorija

VIOLINA

Esperanza Claudia Frank – III.nagrada        (bodovi: 40,00)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

DRVENI DUHAČI – I.kategorija

FLAUTA

Tia Elena Fućak – III.nagrada        (bodovi: 40,03)

mentorica: Paola Radin, prof.

Nikka Kertelj – III.nagrada        (bodovi: 39,75)

mentorica: Paola Radin, prof.

DRVENI DUHAČI – II.kategorija

FLAUTA

Marko Crepulja – I.nagrada        (bodovi: 55,5)

mentorica: Paola Radin, prof.

Gloria Cihal – II.nagrada        (bodovi: 47,525)

mentorica: Paola Radin, prof.

Anna Lukanec – III.nagrada        (bodovi: 44,3)

mentor: Metod Sironić, prof.

Mihael Žunić Šušnjić – III.nagrada        (bodovi: 38,475)

mentorica: Paola Radin, prof.

Mirjam Puljek – III.nagrada        (bodovi: 38,35)

mentorica: Paola Radin, prof.

Paola Malner – III.nagrada        (bodovi: 37,95)

mentorica: Paola Radin, prof.

DRVENI DUHAČI – III.kategorija

SAKSOFON

Petra Zoretić – I.nagrada        (bodovi: 56,95)

mentor: Goran Prša, prof.

FLAUTA

Lucija Skoblar – II.nagrada        (bodovi: 47,48)

mentorica: Paola Radin, prof.

DRVENI DUHAČI – IV.kategorija

FLAUTA

Laura Marincel – I.nagrada        (bodovi: 58,03)

mentorica: Paola Radin, prof.

Donata Vukadinović – III.nagrada        (bodovi: 44,35)

mentorica: Paola Radin, prof.

Antonia Fućak – III.nagrada        (bodovi: 38,93)

mentorica: Paola Radin, prof.

KLARINET

Mauro Mičetić – III.nagrada        (bodovi: 42,90)

mentor: Željko Pichler, prof.

LIMENI DUHAČI – IV.kategorija

ROG

Valentino Buić – I.nagrada        (bodovi: 58,33)

mentor: Vasyl Yenko, prof.

40. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 22. - 25.04. 2015.

D.kategorija

Ivan Mužić - II.nagrada  (bodovi: 82,55)

mentor: Josip Blažanin , prof.

E.kategorija

Daniel Šimek - II.nagrada  (bodovi: 89,60)

mentor: Josip Nemet , prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI

 

Varaždin, 19. - 25.04. 2015.

A.kategorija

Lara Kaštelan - III.nagrada  (bodovi: 87,67)

mentorica: Sandra Klen, prof. 

B.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada   (bodovi: 95,00)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Artur Moraal - II.nagrada   (bodovi: 94,17)

mentorica: Ana Dražul, prof.

Nikolina Pavičić - III.nagrada   (bodovi: 87,00)

mentorica: Sandra Klen, prof.

Sara Schubert - III.nagrada   (bodovi: 85,17)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

C.kategorija

Nina Španjol - priznanje   (bodovi: 83,50)

mentorica: Julija Dumić, prof.

Morena Biondić - priznanje   (bodovi: 80,50)

mentorica: Julija Dumić, prof.

D.kategorija

Katarina Nera Biondić - priznanje   (bodovi: 83,67)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Marin Jurlina - priznanje   (bodovi: 83,33)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

F.kategorija

Petra Kukavica - III.nagrada   (bodovi: 85,83)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

Una Nešković - priznanje   (bodovi: 76,00)

mentorica: Ana Dražul, prof.

1. MEĐUNARODNO VIOLINISTIČKO  NATJECANJE "POREČKI TIRANDO"

 

Poreč, 26. - 29.03. 2015.

III.kategorija

Matej Mijalić - I.nagrada  (bodovi: 98,33)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

  

Dalia Cossetto - II.nagrada  (bodovi: 81,67)

                                               mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

IV.kategorija

Matej Žerovnik - II.nagrada   (bodovi: 88,67)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

Anastazia Šantov Učkar - III.nagrada   (bodovi: 75,00)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

53.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

Državno natjecanje

Dubrovnik, 16. - 21. 03. 2015.

 

KLAVIR

I.kategorija

Mihaela Vukelić - II.nagrada  (bodovi: 97,14)

                                                    mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

Tara Vidović - II.nagrada  (bodovi: 95,76)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

II.kategorija

Artur Moraal - II.nagrada  (bodovi: 95,80)

                                                    mentorica: Ana Dražul,prof.

V.kategorija

Petra Bugarin - I.nagrada  (bodovi: 98,54)

                                                                mentorica: Jadranka Jurić,prof.

 

SOLFEGGIO

I.kategorija

Benjamin Klanjac - II.nagrada  (bodovi: 97,85)

                                                           mentor: Darko Đekić,prof.

Ivan Jurlina - priznanje  (bodovi: 85,50)

                                                           mentor: Darko Đekić,prof.

III.kategorija

Milan Kitić - III.nagrada  (bodovi: 93,80)

                                                           mentorica: Kristina Milić,prof.

Marija Anđela Biondić - III.nagrada  (bodovi: 93,00)

                                                           mentorica: Alka Kavre,prof.

IV.kategorija

Lovro Mirth - II.nagrada  (bodovi: 97,50)

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

 

GITARA

II.kategorija

Ivan Jurlina - III.nagrada  (bodovi: 92,50)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

XVI.MEĐUNARODNI FESTIVAL GITARE

 

Beograd, 10. - 15. 03. 2015.

V.kategorija

Natko Štiglić - 8.mjesto  (bodovi: 83)

 

mentorica: Slađana Čolović,prof.

53.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

Regionalno natjecanje

Zagreb, 18. - 22. 02. 2015.

PJEVANJE

II.kategorija

Višnja Kovačić - III.nagrada  (bodovi: 73,60)

                                                                                                             mentorica: Ingrid Haller,prof.

III.kategorija

Tea Ban - II.nagrada  (bodovi: 89,20)

                                                                                                             mentorica: Ingrid Haller,prof.

              Ena Lešić - II.nagrada  (bodovi: 84,40)

                                               mentorica: Ingrid Haller,prof.

IV.kategorija

Ariana Kraljić - II.nagrada  (bodovi: 87,60)

                                                    mentorica: Ariana Bossi,prof.

Dajana Dujmović - II.nagrada  (bodovi: 85,60)        

                                                    mentorica: Ingrid Haller,prof.

Tina Galant - priznanje  (bodovi: 68,40)

                                                    mentorica: Ariana Bossi,prof.

 

KLAVIR

I.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada  (bodovi: 93,60)

                                                    mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

Tara Vidović - I.nagrada  (bodovi: 90,40)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Greta Marku - II.nagrada  (bodovi: 89,20)

                                                      mentorica: Sanja Kranželić,prof.

II.kategorija

Artur Moraal - I.nagrada  (bodovi: 92,90)

                                                    mentorica: Ana Dražul,prof.

Sara Schubert - III.nagrada  (bodovi: 77,60)

                                                    mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

Nina Španjol - III.nagrada  (bodovi: 77,40)

                                                                mentorica: Julija Dumić,prof.

Roko Baćić - III.nagrada  (bodovi: 76,20)

                                                                mentorica: Sanja Kranželić,prof.

III.kategorija

Nikolina Rodin - II.nagrada  (bodovi: 80,80)

                                                    mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.

Marin Jurlina - III.nagrada  (bodovi: 76,60)

                                                    mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

IV.kategorija

Karla Šain - II.nagrada  (bodovi: 85,60)

                                                                mentorica: Jadranka Jurić,prof.

V.kategorija

Petra Bugarin - I.nagrada  (bodovi: 92,40)

                                                                mentorica: Jadranka Jurić,prof.

Karlo Bogatac - II.nagrada  (bodovi: 87,20)

                                                                mentorica: Judita Plazonić,prof.

Nicole Vidak - II.nagrada  (bodovi: 86,10)

                                                                  mentor: Dorian Hatta,prof.

Velika Gorica, 20. - 21. 02. 2015.

GITARA

II.kategorija

Ivan Jurlina - I.nagrada  (bodovi: 90,20)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

III.kategorija

Imran Duraj - III.nagrada  (bodovi: 79,80)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

V.kategorija

Natko Štiglić - II.nagrada  (bodovi: 85,60)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

Filip Šimunović - priznanje  (bodovi: 66,60)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

Zadar, 23. - 24. 02. 2015.

SOLFEGGIO

I.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (bodovi: 98,75)

                                                           mentor: Darko Đekić,prof.

Ivan Jurlina - I.nagrada  (bodovi: 92,25)

                                                           mentor: Darko Đekić,prof.

III.kategorija

Marija Anđela Biondić - I.nagrada  (bodovi: 94,50)

                                                           mentorica: Alka Kavre,prof.

Milan Kitić - I.nagrada  (bodovi: 94,00)

                                                           mentorica: Kristina Milić,prof.

IV.kategorija

Lovro Mirth - I.nagrada  (bodovi: 96,00)

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA

SONUS op.1

 

Križevci, 6. - 8. 02. 2015.

SOLFEGGIO

I.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (bodovi: 96,50)

Ivan Jurlina - I.nagrada (bodovi: 91,50)

 

mentor: Darko Đekić, prof.

10. ARS NOVA INTERNATIONAL MUSIC

COMPETITION - PREMIO PAOLO SPINCICH

 

Trieste, 6. 12. 2014.

KLAVIR

C.kategorija

Una Nešković - II.nagrada  (bodovi: 93,00)

 

mentorica: Ana Dražul, prof.

52.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE

KOMORNI SASTAVI

državno natjecanje

 

Opatija, 3. - 6. 12. 2014.

II.kategorija

I.nagrada  (bodovi: 99,26)

 

KLAVIRSKI TRIO

 Petra Bugarin – klavir

 Ivan Graziani - violina

 Viktoriya Sklyarenko – violončelo

mentor: Mauro Šestan, prof.

52.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE

regionalno natjecanje

KOMORNI SASTAVI  6.- 9. 11. 2014.

 

Rijeka, 8. 11. 2014.

II.kategorija

I.nagrada  (bodovi: 96,67)

 

TRIO

 Petra Bugarin – klavir

 Viktoriya Sklyarenko – violončelo

 Ivan Graziani - violina

mentor: Mauro Šestan, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH PIJANISTA "ZLATKO GRGOŠEVIĆ"

Zagreb - Sesvete, 12. - 18. 5. 2014.

A.kategorija

Mihaela Vukelić – II.nagrada  (bodovi: 94,50)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

B.kategorija

Artur Moraal – II.nagrada  (bodovi: 89,80)

mentorica: Ana Dražul, prof.

Sara Schubert – III.nagrada   (bodovi: 73,50)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

 

C.kategorija

Marin Jurlina – Pohvalnica  (bodovi: 44,90)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

Marijan Rugani – Pohvalnica  (bodovi: 37,50)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

D.kategorija

Karla Šain – III.nagrada  (bodovi: 72,00)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

E.kategorija

Petra Bugarin – II.nagrada  (bodovi: 81,30)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

Una Nešković – III.nagrada  (bodovi: 69,80)

mentorica: Ana Dražul, prof.

Nicole Vidak – III.nagrada  (bodovi: 68,50)

                                                           mentor: Dorian Hatta, prof.

Petra Kukavica – III.nagrada  (bodovi: 63,50)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

Doris Knežević – Pohvalnica  (bodovi: 49,00)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

5. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

 

Daruvar, 16. - 17. 5. 2014.

C.kategorija

     IVAN MUŽIĆ, I.nagrada              (bodovi: 90,50)

mentor:Josip Blažanin, prof.

 

D.kategorija

     DANIEL ŠIMEK, I.nagrada          (bodovi: 90,33)

mentor:Josip Blažanin, prof.

 

E.kategorija

     ANTE MAMULA, I.nagrada          (bodovi: 93,33)

mentor: Josip Blažanin, prof.

39. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 23. - 26. 4. 2014.

B.kategorija – Komorni sastavi

Double D – Dora Karamatić

                 Domagoj Dobrila

                                               2.nagrada  (bodovi:86,20)

mentor: Josip Blažanin, prof.

 

E.kategorija – Solisti

                  Daniel Šimek          2.nagrada  (bodovi:86,10)

mentor: Josip Blažanin, prof.

OMIŠ GUITAR FEST 2014.

 

Omiš, 25. 4. 2014.

II.kategorija

            IVAN JURLINA     II.nagrada (bodovi: 88)

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

VOJVODINA 8. GUITAR FEST

 

Novi Sad, 21. - 23. 4. 2014.

            NATKO ŠTIGLIĆ     II.nagrada (bodovi: 91)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

 

52. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

Samobor, 5. - 9. 4. 2014.

FLAUTA

I.kategorija

            MARKO CREPULJA     II.nagrada (ocjena: 95,03)

mentorica: Paola Radin, prof.

 II.kategorija

            LUCIJA SKOBLAR     II.nagrada (ocjena: 95,92)

mentorica: Paola Radin, prof.

SAKSOFON

III.kategorija

            ADRIAN BRALIĆ TOTH     II.nagrada (ocjena: 96,18)

mentor: Goran Prša, prof.

OBOA

IV.kategorija

            ANTONIO HALLER     I.nagrada (ocjena: 98,79)

mentor: Branimir Rizoniko, prof.

TRUBA

II.kategorija

            EDI DEMARK     II.nagrada (ocjena: 96,13)

mentor: Valentin Sklyarenko, prof.

ROG

IV.kategorija

            VALENTINO BUIĆ     I.nagrada (ocjena: 98,08)

mentor: Vasyl Yenko, prof.

Velika Gorica, 8. - 10. 4. 2014.

VIOLONČELO

I.kategorija

            MIRON LONČARIĆ     II.nagrada (ocjena: 95,88)

mentor: Mauro Šestan, prof.

IV.kategorija

            VIKTORIYA SKLYARENKO     II.nagrada (ocjena: 97,30)

mentor: Mauro Šestan, prof.

VIOLA

II.kategorija

            BENJAMIN KLANJAC     II.nagrada (ocjena: 97,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

VIOLINA

I.kategorija

            BORNA BUGER     I.nagrada (ocjena: 98,50)

mentorica: Maja Veljak, prof.

            NIKA ANIĆ     II.nagrada (ocjena: 96,78)

mentorica: Maja Veljak, prof.

III.kategorija

            MATEJ MIJALIĆ     I.nagrada (ocjena: 99,30)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

            DALIA COSSETTO     II.nagrada (ocjena: 96,60)

mentorica: Maja Veljak, prof.

IV.kategorija

            IVAN GRAZIANI     I.nagrada (ocjena:99,25)

mentorica: Maja Veljak, prof.

Zagreb, 5. 4. 2014.

HARFA

II.kategorija

            MARTA ĆIKOVIĆ     I.nagrada (ocjena: 98,00)

mentorica: Jasna Štiglić, prof.

IV.kategorija

            VERONIKA ĆIKOVIĆ     I.nagrada (ocjena: 98,50)

mentorica: Jasna Štiglić, prof.

Primošten, 28. 3. 2014.

V.kategorija

            MJEŠOVITI ZBOR SREDNJE GLAZBENE ŠKOLE     II.nagrada (ocjena: 96,30)

mentorica: Doris Kovačić, prof.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ TALIJANSKOG JEZIKA - STRUKOVNE ŠKOLE

 

Primošten 8. 4. 2014.

Nika Kožar, III.r. –  I.nagrada                    (bodovi:98)

mentorica: Kristina Kraljić Pleša, prof.

 

DALEKI AKORDI

19.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA 2014.

 

Split, 3. - 5. 4. 2014.

KLAVIR

I.kategorija

Tara Vidović – II.nagrada               (bodovi:49,00)

         mentorica: Sanja Kranželić, prof.

 

II.kategorija

Mihaela Vukelić – II.nagrada        (bodovi:51,00)

         mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

Roko Baćić – priznanje                  (bodovi:34,33)

         mentorica: Sanja Kranželić, prof.

 

Sara Schubert – priznanje             (bodovi:32,00)

         mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

 

III.kategorija

Ivor Lakić – II.nagrada                    (bodovi:49,33)

         mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

 

SOLO PJEVANJE

predkategorija

Mirna Marković – II.nagrada         (bodovi:52,00)

         mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

I.kategorija

Ena Lešić – II.nagrada                    (bodovi:45,00)

         mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

Emilia Rukavina – priznanje (bodovi:32,67)

         mentorica: Ingrid Haller, prof.

5. GITARISTIČKO NATJECANJE

"POREČKI TIRANDO"

 

Poreč, 22. 3. 2014.

IV.kategorija

NATKO ŠTIGLIĆ

II.nagrada                  bodovi:  (83,60)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

 

 

FILIP ŠIMUNOVIĆ

III.nagrada                 bodovi:  (77,20)

                                               mentorica: Slađana Čolović, prof.

52. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

regionalno natjecanje

 

28. 2. 2014.

ZBOROVI

I.kategorija

DJEČJI JEDNOGLASNI ZBOR                                      II.nagrada (ocjena: 88,67)

dirigentica: Ana Čorić,prof.

III.kategorija

DJEVOJAČKI ZBOR SREDNJE GLAZBENE ŠKOLE      II.nagrada (ocjena: 85,67)

dirigentica: Ana Čorić,prof.

V.kategorija

MJEŠOVITI ZBOR SREDNJE GLAZBENE ŠKOLE          I.nagrada (ocjena: 91,33)

dirigentica: Doris Kovačić,prof.

Zagreb, 2. 3. 2014.

UDARALJKE

III.kategorija

DAMJAN ŠAMANIĆ                                                      II.nagrada (ocjena: 85,40)

mentorica: Anita Primorac,prof.

IV.kategorija

PAUL MARKOTIĆ                                                         II.nagrada (ocjena: 88,70)

mentorica: Anita Primorac,prof.

Zadar, 2. - 4. 3. 2014.

VIOLINA

I. kategorija

BORNA BUGER                  I.nagrada (ocjena: 93,40)

mentorica: Maja Veljak, prof.

NIKA ANIĆ                          I.nagrada (ocjena: 91,00)

mentorica: Maja Veljak, prof.

III. kategorija

MATEJ MIJALIĆ                   I.nagrada (ocjena: 98,80)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

DALIA COSSETTO               I.nagrada (ocjena: 91,20)

mentorica: Maja Veljak, prof.

IV. kategorija

IVAN GRAZIANI                    I.nagrada (ocjena: 99,30)

mentorica: Maja Veljak, prof.

VIOLA

I. kategorija

DAVID VODOPIJA                II.nagrada (ocjena: 88,20)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

II. kategorija

BENJAMIN KLANJAC            I.nagrada (ocjena: 94,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

VIOLONČELO

I. kategorija

MIRON LONČARIĆ                I.nagrada (ocjena: 90,75)

mentor: Mauro Šestan, prof.

KARLO MUSINOV                 II.nagrada (ocjena: 89,88)

mentor: Mauro Šestan, prof.

IV. kategorija

VIKTORIYA SKLYARENKO    I.nagrada (ocjena: 90,75)

mentor: Mauro Šestan, prof.

Imotski, 3. - 5. 3. 2014.

FLAUTA

I.kategorija

MARKO CREPULJA               I.nagrada (ocjena: 91,40)

mentorica: Paola Radin, prof.

GLORIA CIHAL                      III.nagrada (ocjena: 73,60)

mentorica: Paola Radin, prof.

II.kategorija

LUCIJA SKOBLAR                  I.nagrada (ocjena: 90,28)

mentorica: Paola Radin, prof.

III.kategorija

REGINA CINDRIĆ                   II.nagrada (ocjena: 83,46)

mentorica: Paola Radin, prof.

IV.kategorija

DONATA VUKADINOVIĆ         II.nagrada (ocjena: 87,88)

mentorica: Paola Radin, prof.

LAURA MARINCEL                 II.nagrada (ocjena: 85,74)

mentorica: Paola Radin, prof.

ANTONIA FUĆAK                   III.nagrada (ocjena: 75,48)

mentorica: Paola Radin, prof.

OBOA

IV.kategorija

ANTONIO HALLER                 I.nagrada (ocjena: 93,80)

mentor: Branimir Rizoniko, prof.

SAKSOFON

III.kategorija

ADRIAN BRALIĆ TOTH           I.nagrada (ocjena: 90,18)

mentor: Goran Prša, prof.

TRUBA

II.kategorija

EDI DEMARK                         I.nagrada (ocjena: 90,80)

mentor: Valentin Sklyarenko, prof.

VID LESICA                            II.nagrada (ocjena: 85,90)

mentor: Valentin Sklyarenko, prof.

ROG

IV.kategorija

VALENTINO BUIĆ                   I.nagrada (ocjena: 97,20)

mentor: Vasyl Yenko, prof

Zagreb, 8. 3. 2014.

HARFA

II.kategorija

MARTA ĆIKOVIĆ                    I.nagrada (ocjena: 95,75)

mentorica: Jasna Štiglić, prof.

 

IV.kategorija

VERONIKA ĆIKOVIĆ               I.nagrada (ocjena: 95,00)

mentorica: Jasna Štiglić, prof.

1. MEĐUNARODNO NATJECANJE

MLADIH MANDOLINISTA

 

Makarska, 22. - 23. 2. 2014.

Rene Borić, 1.mjesto

 

Deni Klen, 1.mjesto

 

Sara Brmbota, 2.mjesto

 

Hana Klančnik, 2.mjesto

korepetitorice: Sandra Klen, prof.

Julija Dumić, prof.

mentorica: Nataša Balyk, prof.

MLADI VIRTUOZI

Međunarodno natjecanje za klaviriste i violiniste

 

Zagreb, 12. - 16. 2. 2014.

I.kategorija

 

Artur Moraal - IV.nagrada

mentorica: Ana Dražul, prof.

INTERNATIONAL COMPETITION CONCORSO TARTINI

 

Piran, 6. - 8. 12. 2013.

KLAVIR - kategorija B2

                Artur Moraal      II.nagrada  (ocjena: 85,00)

 

mentorica: Ana Dražul, prof.

KLAVIR ČETVERORUČNO - kategorija C3

                Una Nešković     II.nagrada  (ocjena: 87,00)

                Franka Zlatić

mentorica: Ana Dražul, prof.

51. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE - KOMORNI SASTAVI

 

državno natjecanje

 

Opatija, 4.-7. 12. 2013.

 

 

 

I.kategorija – DUA

 

       II.nagrada (ocjena: 96,42)

                Hana Klančnik, mandolina

                Nina Španjol, klavir

mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

II.kategorija – DUA

      I.nagrada (ocjena: 98,82)

                Dora Karamatić, harmonika

                Domagoj Dobrila, harmonika

mentor: Josip Blažanin, prof.

 

II.kategorija – TRIA

       I.nagrada (ocjena: 98,94)

                Petra Bugarin, klavir

                Ivan Buić, flauta

                Viktoriya Sklyarenko, violončelo

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

       II.nagrada (ocjena: 95,50)

                Mirna Marković, sopran

                Petra Kukuljan, sopran

                Petra Kukavica, klavir

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

II.kategorija – KVARTETI

       II.nagrada (ocjena: 97,12)

                Laura Marincel, flauta

                Donata Vukadinović, flauta

                Antonia Fućak, flauta

                Višnja Kovačić, flauta

                                               mentorica: Paola Radin, prof.

EUROPSKO NAtjecanje MLADIH PREVODITELJA "JUVENES TRANSLATORES"

 

RIjeka, 28. 11. 2013.

Međunarodno glazbeno natjecanje

"Tomaž Holmar" za harmoniku i klavir

 

Malborghetto (UD), Italija, 1. 6. 2013.

KATEGORIJA B4

Una Nešković , klavir     III. nagrada    (bodovi: 85)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

X. Concorso Europeo di Chitarra Classica

"Citta di Gorizia" - Premio Enrico Mercatali

 

Gorizia, Italija, 11. 5. 2013.

I. KATEGORIJA

Ivan Jurlina          1. mjesto

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

III. KATEGORIJA

Natko Štiglić          3. mjesto

Filip Šimunović     priznanje

 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

4. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

 

Daruvar, 3. - 4. 5. 2013.

C. KATEGORIJA

Domagoj Dobrila, II.nagrada     (bodovi: 89,00)

 

E. KATEGORIJA

Ante Mamula, II.nagrada           (bodovi: 89,00)

 

D. KATEGORIJA

Daniel Šimek, I.nagrada            (bodovi: 93,66)

Dora Karamatić, II.nagrada        (bodovi: 87,16)

 

mentor: Josip Blažanin, prof.

4. NATJECANJE MLADIH GITARISTA

POREČKI TIRANDO

 

Poreč, 30.4. - 2.5. 2013.

I.KATEGORIJA

Ivan Jurlina  - I.nagrada  2.mjesto   (bodovi: 92,67)

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

II.KATEGORIJA

Imran Duraj  - II.nagrada                 (bodovi: 80,00)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

 

IV.KATEGORIJA

Natko Štiglić  - I.nagrada  1.mjesto  (bodovi: 95,33)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

 

Filip Šimunović – III.nagrada           (bodovi: 74,67)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

38. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 24. - 27. 4. 2013.

Kategorija A 1

Fran Ivan Srdoč - 3.nagrada      (bodovi:77,60)

 

 

Kategorija C 2

Domagoj Dobrila – 2.nagrada    (bodovi:82,00)

 

 

Kategorija D 1

Daniel Šimek – 2.nagrada         (bodovi:83,82)

 

 

Kategorija D 2

Ante Mamula – 2.nagrada          (bodovi: 87,16)

 

mentor: Josip Blažanin, prof.

DALEKI AKORDI

18. NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA JADRANA 2013.

 

Split -Kaštela, 25.- 27.  4. 2013.

GUDAČI – I.KATEGORIJA

VIOLINA

Borna Buger – I.nagrada        (bodovi: 57,50)

mentorica: Maja Veljak, prof.

VIOLONČELO

Karlo Musinov – I.nagrada     (bodovi: 57,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

Miron Lončarić – I.nagrada    (bodovi: 56,13)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

GUDAČI – II.KATEGORIJA

VIOLONČELO

Alida Cossetto – I.nagrada    (bodovi: 56,25)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

GUDAČI – III.KATEGORIJA

VIOLINA

Matej Mijalić – I.nagrada      (bodovi: 60,00)

mentor: Krunoslav Marić, prof.

 

Matej Žerovnik – I.nagrada    (bodovi: 56,75)

mentorica: Vedrana Veljačić, prof.

 

Dalia Cossetto – I.nagrada    (bodovi: 55,50)

mentorica: Maja Veljak, prof.

 

GUDAČI – IV.KATEGORIJA

VIOLONČELO

Viktoriya Sklyarenko – I.nagrada (bodovi: 57,25)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

DRVENI DUHAČI – I.KATEGORIJA

FLAUTA

Marko Crepulja – I.nagrada   (bodovi: 58,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

Mihael Žunić-Šušnjić – I.nagrada (bodovi: 55,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

Mirjam Puljek – II.nagrada     (bodovi: 54,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

DRVENI DUHAČI – II.KATEGORIJA

FLAUTA

 

Lucija Skoblar – II.nagrada     (bodovi: 49,50)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

Petra Barić – III.nagrada        (bodovi: 36,75)

mentor: Metod Sironić, prof.

 

DRVENI DUHAČI – III.KATEGORIJA

FLAUTA

Antonia Fućak – I.nagrada     (bodovi: 56,50)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

Regina Cindrić – II.nagrada   (bodovi: 54,00)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

Laura Marincel – II.nagrada   (bodovi: 53,50)

mentorica Paola Radin, prof.

 

Ema Žeželić – II.nagrada        (bodovi: 52,75)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

SAKSOFON

Adrian Bralić Toth – II.nagrada (bodovi: 49,00)

mentor: Goran Prša, prof.

 

DRVENI DUHAČI – IV.KATEGORIJA

FLAUTA

Ivan Buić – II.nagrada            (bodovi:49,25)

mentorica: Paola Radin, prof.

 

DRVENI DUHAČI – V.KATEGORIJA

OBOA

Antonio Haller – I.nagrada  (bodovi: 58,00)

mentor: Branimir Rizoniko, prof.

 

ŠESTI MEĐUNARODNI FESTIVAL SOLO PJEVAČA

"BRUNA ŠPILER"

 

Herceg Novi, Crna Gora, 4. - 7. 4. 2013.

II. KATEGORIJA

 

Antonio Mrzlić                 I.nagrada     (bodovi: 90,25)

mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

8. EPTA MEĐUNARODNO natjecanje ZA MLADE PIJANISTE

 

Osijek, 3. - 6. 4. 2013.

B KATEGORIJA

 

Petra Bugarin                  I.nagrada     (bodovi: 95,20)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

 

Ivan Vihor Krsnik Čohar    II.nagrada    (bodovi: 90,40)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

51. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbE I PLESA

Državno natjecanje

 

Dubrovnik, 18. - 23. 3. 2013.

SOLFEGGIO

 

I. KATEGORIJA

Nikolina Rodin     II.nagrada (bodovi: 95,50)

Lucija Barbarić     priznanje (bodovi: 88,00)

mentorica: Doris Kovačić, prof.

 

III. KATEGORIJA

Andrea Južnić     I.nagrada (bodovi: 99,50)

Lovro Mirth          I.nagrada (bodovi: 99,00)

mentorica: Vesna Vlaho, prof.

 

KLAVIR

 

IV. KATEGORIJA

Ivan Vihor Krsnik Čohar    II.nagrada (bodovi: 96,10)

mentorica: Ana Dražul, prof.

51. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbE I PLESA

Regionalno natjecanje

 

Zadar, 16. - 17. 2. 2013.

SOLFEGGIO

 

I. KATEGORIJA

Lucija Barbarić        I.nagrada  

Nikolina Rodin         I.nagrada

Lara Vujasinović      II.nagrada

mentorica: Doris Kovačić, prof.

 

III. KATEGORIJA

Andrea Južnić         I.nagrada       (bodovi: 97,50)

Lovro Mirth              I.nagrada       (bodovi: 91,50)

mentorica: Vesna Vlaho, prof.

 

IV. KATEGORIJA

Mateo Žmak             II.nagrada      (bodovi: 85,00)

mentorica: Vesna Vlaho, prof.

 

 

Split, 18. - 19. 2. 2013.

KLAVIR

 

I. KATEGORIJA

Mihaela Vukelić       II.nagrada   (bodovi: 83,80)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

Ivor Lakić                II.nagrada   (bodovi: 81,20)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

 

Vicenca Fućak         III.nagrada   (bodovi: 76,00)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

 

II. KATEGORIJA

Lucija Barbarić        III.nagrada   (bodovi: 79,40)

mentorica: Judita Plazonić, prof.

 

 

III. KATEGORIJA

Antonela Doko         II.nagrada   (bodovi: 81,60)

mentorica: Nina Kovačić, prof.

 

 

IV. KATEGORIJA

Ivan Vihor Krsnik Čohar         I.nagrada   (bodovi: 90,60)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

Petra Kukavica        II.nagrada   (bodovi: 85,60)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

 

Split, 20. 2. 2013.

SOLO PJEVANJE

 

I. KATEGORIJA

Mirna Marković      II.nagrada   (bodovi: 88,40)

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

Ena Lešić                II.nagrada   (bodovi: 83,00)

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

Emilia Rukavina     III.nagrada   (bodovi: 78,60)

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

 

II. KATEGORIJA

Antonio Mrzlić        II.nagrada   (bodovi: 88,90)

mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

Ariana Kraljić        II.nagrada   (bodovi: 84,20)

mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

Dajana Dujmović    III.nagrada   (bodovi: 77,20)

mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

Imotski, 21. 2. 2013.

GITARA

 

I. KATEGORIJA

 

Ivan Jurlina    II.nagrada   (bodovi: 89,60)

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

IV. KATEGORIJA

Natko Štiglić   II.nagrada   (bodovi: 80,40)

mentorica: Slađana Čolović,prof.

14. MEĐUNARODNO GUDAČKO NATJECANJE RUDOLF MATZ

 

Čakovec, 3. - 13. 1. 2013.

Matej Mijalić, violina

1.nagrada – 3.kategorija

mentor: Krunoslav Marić, prof.

 

Borna Buger, violina

posebna nagrada – 1.kategorija

 

Dalia Cossetto, violina

posebna nagrada – 2.kategorija

mentorica: Maja Veljak, prof.

50. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbE

Komorni sastavi

 

Opatija, 5. - 8. 12. 2012.

TRIO – II.kategorija

 

III.nagrada

 

Mateo Žmak, klavir

Ivan Buić, flauta

Viktoriya Sklyarenko, violončelo

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

 

UDARALJKAŠKI TRIO „SINKOPA“ – II.kategorija

 

III.nagrada

 

Anamarija Filipović

Damjan Šamanić

Paul Markotić

mentorica: Anita Primorac, prof.

 

 

KOMORNI TRIO – II.kategorija

 

III.nagrada

 

Petra Kukuljan, sopran

Mirna Marković, sopran

Ena Lešić, klavir

mentorica: Ingrid Haller, prof.

 

3. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

 

Daruvar, 18.- 19. 5. 2012.

Petar Pan kategorija

Fran Srdoč - 1.nagrada (90 bodova)

 

C kategorija

Danijel Šimek – 1.nagrada (91 bod)

Damjan Šamanić – 3.nagrada (76,33 boda)

Mirna Marković – 3.nagrada (74,33 boda)

 

D kategorija

Dora Karamatić – 2.nagrada (88,66 bodova)

Ante Mamula – 2.nagrada (85 boda)

 

mentor: Josip Nemet, prof.

7. MEĐUNARODNO NATJECANJE

MLADIH PIJANISTA "ZLATKO GRGOŠEVIĆ"

 

Zagreb, Sesvete, 14.- 20. 5. 2012.

D kategorija

 

Ivan Vihor Krsnik Čohar – III.nagrada (14,58 bodova)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

Petra Kukavica – III.nagrada (14.42 boda)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

 

Doris Knežević – III.nagrada (11,83 boda)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

 

 

E kategorija

 

Dora Lovrečić – II.nagrada (16,3 boda)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

Daniela Perković – II.nagrada (16,25 bodova)

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

 

Loris Ivančić Žic – III.nagrada (13,91 bod)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

17.NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA JADRANA – DALEKI AKORDI

 

Split / Kaštela, 26.- 28. 4. 2012.

gitara

 

I.kategorija

Ivan Jurlina     I.nagrada     (bodovi: 52,50)

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

 

klavir

 

I.kategorija

 

Artur Moraal     III.nagrada     (bodovi: 44,75)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

Mihaela Vukelić     III.nagrada     (bodovi: 43,75)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

Sara Schubert     III.nagrada     (bodovi: 42,25)

Iva Tomac     III.nagrada     (bodovi: 42,25)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

 

 

II.kategorija

 

Dora Jerković     III.nagrada     (bodovi: 42,63)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

 

Vicenca Fućak     III.nagrada     (bodovi: 42,38)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

 

III.kategorija

Antonela Doko   III.nagrada     (bodovi: 44,63)

mentorica: Sonja Pavletić, prof.

 

Barbara Miletić   III.nagrada     (bodovi: 43,63)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

Anamaria Girotto     III.nagrada     (bodovi: 43,00)

mentorica: Oksana Zvinekova, prof.

 

 

IV.kategorija

Ivan Vihor Krsnik Čohar     I.nagrada     (bodovi: 51,75)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

 

V.kategorija

Asja Rizvić   priznanje      (bodovi: 39,50)

mentorica: Borjana Pantelić Skladany, prof.

37.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 25.- 28. 4. 2012.

kategorija Baby

Fran Srdoč     1.nagrada, ocjena (91,44)

mentor: Josip Nemet, prof.

 

kategorija D1

Ante Mamula     2.nagrada, ocjena (88,64)

Danijel Šimek     2.nagrada, ocjena (85,56)

Dora Karamatić     2.nagrada, ocjena (83,48)

mentor: Josip Nemet, prof.

50. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbE I PLESA

Državno natjecanje

 

Varaždin, 25. - 31.3.2012.

violina

 

II.kategorija

Matej Mijalić     I. nagrada    (98,58)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

Matej Žerovnik     II. nagrada     (96,62)

mentorica: Vedrana Veljačić, prof.

 

Dalia Cossetto     II. nagrada     (86,60)

mentorica: Maja Veljak, prof.

 

 

III.kategorija

Ivan Graziani     I. nagrada     (99,12)

mentorica: Maja Veljak, prof.

 

violončelo

 

I.kategorija

Alida Cossetto     I. nagrada     (98,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

flauta

 

II.kategorija

Regina Cindrić     II. nagrada     (95,86)

mentorica: Paola Radin, prof.

50. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbE I PLESA

Regionalno natjecanje

 

Zadar, 27.2. - 1.3.2012.

violončelo

 

I. kategorija

 

Alida Cossetto     I. nagrada

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

violina

 

II. kategorija

Matej Mijalić        I. nagrada   ( ocjena: 96,40)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

Matej Žerovnik     I. nagrada   (ocjena: 96,20)

mentor: Vedrana Veljačić, prof.

 

III. kategorija

Ivan Graziani        I. nagrada  (ocjena 96,60)

 

V. kategorija

Paula Žuljević       II. nagrada   (ocjena 89,80)

mentor:  Maja Veljak, prof.

 

flauta

 

I. kategorija

Lucija Skoblar       II. nagrada (ocjena 85,40)

 

II. kategorija

Regina Cindrić       I. nagrada (ocjena 91,60)

 

III. kategorija

Ema  Žeželić          II. nagrada (ocjena 88,00)

Laura Marincel       II. nagrada (ocjena 80,20)

Antonia  Fućak       III. nagrada (ocjena 78,40)

 

IV. kategorija

Ivan Buić                II. nagrada (ocjena 89,80)

mentor: mr. Paola Radin

 

II. kategorija

Petra Barić               III. nagrada (ocjena 79,60)

mentor: Matod Sironić, prof.

 

rog

 

II. kategorija

Valentino Buić          II. nagrada (ocjena 84,50)  

mentor: Vasyl Yenko, prof.

Križevci, 29. 2. - 1. 3.2012.

harmonika

 

IV. kategorija

Danijel Šimek           II. nagrada (ocjena 82,80)

 

mentor: Josip Nemet, prof.

„POREČKI  TIRANDO“

3. natjecanje mladih gitarista

 

Poreč, 24.- 25. 2. 2012.

I. kategorija    

Ivan Jurlina               II. nagrada 

mentor: Nikola Jedrlinić, prof.

 

IV.  kategorija

Oliver Barić        III. nagrada

Filip Šimunović  III. nagrada

Natko Štiglić       III. nagrada 

mentor: Slađana Čolović, prof.

18. međunarodno natjecanje

MLADI VIRTUOZI – ETIDE I SKALE KLAVIR 2012.

 

Zagreb, 15. - 19. 2. 2012.

III. kategorija

Petra Bugarin     III. nagrada i posebna nagrada za najbolju izvedbu

                           zadane skladbe hrvatskog skladatelja

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

 

 

III. kategorija

Ivan Vihor Krsnik ohar     V. nagrada

mentorica: Ana Dražul, prof.

49. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE  - KOMORNI SASTAVI

 

Opatija, 6 - 10. 12. 2011.

I kategorija - duo

III.nagrada

 

Marija Anđela Biondić, violina

Katarina Dražul, violina

mentorica: Eta Delač, prof.

VIII CONCORSO EUROPEO DI CHITARRA CLASSICA 

 

Citta di Gorizia

III kategorija

Toni Vidović   II nagrada

nastavnik: Nikola Jedrlinić, prof.

49. HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

 

Dubrovnik,  10. - 16. 4. 2011.

KLAVIR

  

III kategorija

Petra Bugarin   II nagrada   (bodovi: 96,24)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.ment.

 

V kategorija

Juraj Marko Žerovnik – II nagrada    (bodovi: 97,58)

mentor: Dorian Hatta, prof.

 

 

SOLFEGGIO

 

II kategorija

Lovro Mirth   II nagrada   (bodovi: 95,50)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

 

IV kategorija

Dina Rizvić   I nagrada   (bodovi: 98,00)

        mentorica: Linda Žeželić Žerovnik, prof.

 

IV kategorija

Dora Lovrečić   I nagrada   (bodovi: 98,00)

mentorica: Vesna Vlaho, prof.

 

 

SOLO PJEVANJE

 

I kategorija

Branimir Mrak   II nagrada   (bodovi: 97,90)  

mentorica: Ariana Bossi, prof.

16. NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA JADRANA 2011. - DALEKI AKORDI

 

Split , 7. - 9. 4. 2011.

 

FLAUTA

 

I kategorija

Petra Barić   II nagrada  (bodovi: 47,75)

mentor: Metod Sironić, prof.

 

II kategorija

Ema Žeželić   I nagrada   (bodovi: 53,75)

Regina Cindrić   II nagrada  (bodovi: 45,50)

mentorica: mr.sc. Paola Radin

 

III kategorija

Ivan Buić   I nagrada  (bodovi: 57,25)

mentorica: mr.sc. Paola Radin

 

 

VIOLONČELO

 

III kategorija

Viktoriya Sklyarenko   I nagrada   (bodovi: 51,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

IV kategorija

Vid Veljak   I nagrada   (bodovi: 60,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

49. REGIONALNO HRVATSKO natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

 

Drniš,  10. 3. 2011.

GITARA

 

II kategorija

Oliver Barić   III nagrada

mentor: Slađana Čolović, prof

Split,  7. 3 .2011.

 

PJEVANJE

 

I kategorija

Branimir Mrak   I nagrada

mentor: Ariana Bossi, prof.

 

II kategorija

Iva Peračković   II nagrada 

Maja Šajatović   II nagrada

mentor: Ariana  Bossi, prof.

 

III. kategorija

Lorena  Krstić   II. nagrada

mentor: Ingrid Haller, prof.

 

Zadar,  4. - 8. 3. 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOLFEGGIO

 

II kategorija         

Lovro Mirth   I nagrada

mentor: Helena Zgombić Herceg, prof.

 

III kategorija

Beti  Zaharija   II nagrada

mentor: Linda Žeželić Žerovnik, prof.

 

IV kategorija  

Dora Lovrečić  I nagrada

mentor: Vesna Vlaho, prof.

Dina Rizvić   I nagrada

mentor: Linda Žeželić Žerovnik, prof.

KLAVIR

 

II kategorija

Marijan  Rugani   II nagrada

Barbara Miletić   II nagrada

mentor: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Hana Rut Lerga  II nagrada

mentor: Ksenija Marion Kesić, prof.

Ivo Mudrinić   II nagrada

mentor: Albert Buždon, prof.

Lucija Barbarić   III nagrada

mentor: Judita Plazonić, prof.

Anamarija Girotto   III nagrada

mentor: Oksana Zvinekova, prof.

 

III kategorija

Petra Bugarin   I nagrada

mentor: Jadranka Jurić, prof.

Ivan Vihor Krsnik Čohar   II nagrada

mentor: Ana Dražul, prof.

Petra Kukavica   II nagrada

mentor: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

 

V kategorija

Juraj Marko Žerovnik   I nagrada  

mentor: Dorian Hatta, prof.

Maria  Bilandžić   II nagrada

Anamaria Bilandžić   II nagrada 

mentor: Dorian Hatta, prof.

Dora  Lovrečić   II nagrada

mentor: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Daniela  Perković   II nagrada

mentor: mr.sc. Vladimir  Babin

Loris Ivančić Žic   III nagrada

mentor: Alemka Pečar Host, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE "DAVORIN JENKO"

 

Beograd, 28. 2. - 3. 3. 2011.

C kategorija

II nagrada                               Ivan Buić, flauta

 

B kategorija

 

III nagrada                              Ema Žeželić, flauta

 

mentor: mr.sc. Paola Radin

2. GITARISTIČKO NATJECANJE

"POREČKI TIRANDO"

 

Poreč, 19.2.2011.

II kategorija

 

III nagrada                              Oliver Barić

 

mentor: Slađana Čolović, prof

 

 

MEĐUNARODNO NATJECANJE "ARS NOVA"

 

Trst (Italija), 6. 12. 2010.

kategorija „A“

 

III nagrada                              Ema Žeželić, flauta

 

mentor: mr. Paola Radin

48. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE  - KOMORNI SASTAVI

 

Opatija, 1 - 4. 12. 2010.

II kategorija - trio

 

I nagrada                                Alberto Surina, violina

                                              Vid Veljak, violončelo

                                              Juraj Marko Žerovnik, klavir

                

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

II kategorija - klavir za 6 i više ruku

 

II nagrada                               Petra Bugarin

                                              Lara Pilepić

                                              Josip  Strčić

 

mentor: Jadranka Jurić, prof.

8. MEĐUNARODNO VIOLONČELISTIČKO NATJECANJE "ANTONIO JANIGRO"  

 

Poreč,  22. - 27. 10. 2010.

II kategorija

 

Vid Veljak  I nagrada

mentor: Mauro Šestan, prof.

6. MEĐUNARODNO natjecanje MLADIH PIJANISTA "ZLATKO GRGOŠEVIĆ"

 

Zagreb-Sesvete, 17. - 22. 5. 2010.

 

 

KLAVIR

 

C - kategorija

 

Petra Bugarin  II nagrada (18,75 bodova)

mentorica: Jadranka Jurić, prof.

 

Ivan Vihor Krsnik Čohar  II nagrada (18,16 bodova)

mentorica: Ana Dražul, prof.

 

Petra Kukavica  II nagrada (15,3 boda)

mentor: Jelena Barbarić Mijalić, prof.

E - kategorija

 

Juraj Marko Žerovnik  II nagrada ( 19,58 bodova)

mentor: Dorian Hatta, prof.

 

Maria Bilandžič  III nagrada (12,75 bodova)

mentor: Dorian Hatta, prof.

 

Loris Ivančić Žic  III nagrada (12,75 bodova)

mentor: Alemka Pečar Host, prof.

 

Chiara Jurić  III nagrada (12,33 bodova)

mentor: Vladimir Babin, prof.

 

Anamarija Ilić  pohvalnica (8,33 boda)

mentorica: Ksenija Marion Kesić, prof.

53. GLAZBENE SVEČANOSTI HRVATSKE MLADEŽI  

Varaždin , 6. - 7. 5. 2010.

 

zlatna plaketa za osvojeno 1. mjesto

kategorija E1   (93,20 bodova)

zborovođa: Darko Đekić, prof.

15. NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA JADRANA 2010. - DALEKI AKORDI

 

Split , 22. - 24. 4. 2010.

 

 

 

KLAVIR

 

I kategorija

3. nagrada

Marie Tuhtan   (ocjena 40,50)

mentor: Ana Dražul, prof.

 

II.kategorija

3. nagrada

Sara Milić (ocjena 42,38)

mentor: Jasna Kvaternik Janković, prof.

3.nagrada

Marijan Rugani (ocjena 43,38)

mentor: Jasna Kvaternik Janković, prof.

 

III kategorija 

1. nagrada

Petra Bugarin   (ocjena 52.00)

mentor: Jadranka Jurić, prof.

1. nagrada

Kenatea Chavez Modrčin   (ocjena 53.50)

mentor: Vladimir Babin, prof.

1. nagrada

Ivan Vihor Krsnik Čohar   (ocjena 53.50)

mentor: Ana Dražul, prof.

 

IV kategorija

priznanje

Una Nešković   (ocjena 38.13)

mentor: Ana Dražul, prof.

 

V kategorija

3. nagrada

Loris Ivančić Žic   (ocjena 42.88)

mentor: Alemka Pečar Host, prof.

3. nagrada

Dora Lovrečić   (ocjena 44.75)

mentor: Jasna Kvaternik Janković, prof.

PIJANISTIČKO NATJECANJE

"PIANOFORTE – POREČ"

 

Poreč , 15. - 19. 4. 2010.

2.nagrada, IV kategorija

Ivan Vihor Krsnik Čohar   (ocjena 39,20)

mentor: Ana Dražul, prof.

 

2.nagrada, IV kategorija

Mateo Žmak   (ocjena 36,40)

mentor: Jadranka Jurić, prof.

 

2.nagrada, V kategorija

i posebna nagrada za najbolju izvedbu skladbe hrvatskog skladatelja

Chiara Jurić   (ocjena 41,50)

 mentor: Vladimir Babin,prof.

48. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

državno natjecanje

 

Varaždin, 22. - 27. 3. 2010.

 

VIOLONČELO

 

I nagrada,  III kategorija

Vid Veljak   (ocjena 98,83)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

I nagrada,  V kategorija

Fabio Jurić   (ocjena 98,25)

 

mentor: Mauro Šestan, prof.

VIOLINA

 

I nagrada,  II kategorija

Ivan Graziani   (ocjena 98,18)

mentor: Maja Veljak, prof.

 

II nagrada,  V kategorija

Edi Šiljak   (ocjena 97,48)

mentor: Vedrana Veljačić, prof.

UDARALJKE

 

III nagrada, IV kategorija

Anja Salihagić   (ocjena 93,00)

mentor: Hrvoje Sekovanić, prof.

48. Hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

regionalno natjecanje

 

Zagreb,  14. 2. 2010.

UDARALJKE

 

II nagrada,  II kategorija

Darel Bavčar   (ocjena 81,00)

mentor: Hrvoje Sekovanić, prof.

 

II nagrada, III kategorija

Dina Rizvić   (ocjena 82,20)

mentor: Hrvoje Sekovanić, prof.

 

I nagrada, IV kategorija

Anja Salihagić   (ocjena 91,40)

mentor: Hrvoje Sekovanić, prof.

 

Velika Gorica,  23. -  25. 2.2010.

VIOLINA

 

I nagrada,  II kategorija

Ivan Graziani   (ocjena 96,20)

mentor: Maja Veljak, prof.

 

III nagrada,  III kategorija

Laura Cvijović   (ocjena 75,80)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

III nagrada,  IV kategorija

Paula Žuljević   (ocjena 76,80)

mentor: Maja Veljak, prof.

 

III nagrada,  IV kategorija

Alisa Šepić   (ocjena 72,00)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

I nagrada,  V kategorija

Edi Šiljak   (ocjena 96,20)

mentor: Vedrana Veljačić, prof.

 

II nagrada,  V kategorija

Alberto Surina   (ocjena 85,20)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

priznanje,  V kategorija

Mia Dugandžić Marić   (ocjena 69,00)

mentor: Danijel Trinajstić, prof.

 

Bjelovar,  25. 2. -  1. 3.2010.

FLAUTA

 

III nagrada,  II kategorija

Ema Žeželić   (ocjena 77,20)

mentor: Paola Radin, prof.

 

priznanje,  II kategorija

Laura Marincel   (ocjena 69,20)

mentor: Paola Radin, prof.

 

II nagrada,  III kategorija

Ivan Buić   (ocjena 86,50)

mentor: Paola Radin, prof.

 

III nagrada,  III kategorija

Franka Zlatić   (ocjena 72,25)

mentor: Metod Sironić, prof.

 

Bjelovar,  25. 2. -  1. 3.2010.

SAKSOFON

 

II nagrada,  IV kategorija

Nereo Arbula   (ocjena 84,40)

mentor: Goran Prša, prof.

 

Velika Gorica,  26. 2.2010.

VIOLONČELO

 

I nagrada,  III kategorija

Vid Veljak   (ocjena 95,33)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

I nagrada,  V kategorija

Fabio Jurić   (ocjena 93,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

II nagrada,  V kategorija

Anthony Havelka   (ocjena 88,33)

mentor: Mauro Šestan, prof.

 

II nagrada,  V kategorija

Emilia Giacometti   (ocjena 82,67)

mentor: Mauro Šestan, prof.

16. međunarodno natjecanje MLADI VIRTUOZI – ETIDE I SKALE GLASOVIR 2010.

 

Zagreb, 17. - 21.2. 2010.

II kategorija - IV nagrada i posebna nagrada za najbolju izvedbu zadane skladbe hrvatskog skladatelja

Kenatea Chavez Modrčin

mentor: Vladimir Babin, prof.

IV kategorija

III nagrada

Juraj Marko Žerovnik

mentor: Dorian Hatta, prof.

IV nagrada

Chiara Jurić

mentor: Vladimir Babin, prof.