57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Opatija, 06.- 09.11.2019.

 

 

 

GLASOVIRSKA DUA

IV.kategorija    

Evelin Miličić           I.nagrada (ocjena: 94,80)

Lilasukhi Rubčić

mentorica: Sara Rapotec,prof.

Mario Košmerl      I.nagrada (ocjena: 93,40)

Marko Tomasić

mentor: Mario Buljan,prof.

DUA

I.kategorija     

Natali Ružić -  glasovir   I.nagrada (ocjena: 91,20)

Saša Miljanović - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Iva Mršić -  flauta  II.nagrada (ocjena: 84,20)

Marta Beljan - harmonika

mentor: Volodimir Balyk,prof.savjetnik

II.kategorija     

Benjamin Klanjac - viola   I.nagrada (ocjena: 95,80)

Karla Sorčić - harmonika

mentor: Neno Atanasković,prof.

TRIA

I.kategorija     

Iva Mršić - flauta   I.nagrada (ocjena: 91,60 )

Lucija Haskić - flauta

Emilia Haller - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

II.kategorija     

Mihaela Vukelić -  glasovir   I.nagrada (ocjena: 91,60)

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

KVARTETI

II.kategorija     

Lucija Skoblar - flauta  I.nagrada (ocjena: 90,20 )

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Mirjam Puljek - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

KVINTETI

II.kategorija     

Medea Market-Sindik - pjevanje        II.nagrada (ocjena: 89,80)

Dajana Lupić - pjevanje

Neli Salković - pjevanje

Paulina Tuhtan - violina

Marie Tuhtan - klavir

mentorica: Ingrid Haller,prof.

Međunarodno natjecanje harmonikaša "Eufonij"

 

Novi Sad, 23.- 26.05.2019.

 

Pretkategorija

Luka Bujdo - I.nagrada 2.mjesto (srebrna medalja)   (bodovi: 47,7)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

IIb. kategorija

Marta Beljan - I.nagrada 1.mjesto (zlatna medalja)    (bodovi: 47,9)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

IV. kategorija

Tin Fledrović - II.nagrada  (bodovi: 38,5)

mentor: Neno Atanasković, prof.

V. kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada  2.mjesto (srebrna medalja)  (bodovi: 43,9)

mentor: Josip Nemet, prof.

Dino Đerić Baričević - I.nagrada  (bodovi: 43)

mentor: Josip Nemet, prof.

7.PULA Guitar Fest OKUD "Istra"

Pula, 18.- 19.05.2019.

Baby kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada (bodovi:98,67) PO Krk

  mentor: Vanja Posavec, prof.

I.kategorija

Maks Križan - II.nagrada (bodovi:85,70)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

II.kategorija

Eva Perčinić - II.nagrada (bodovi:87,60) PO Rab

  mentorica: Lucija Kružić, prof.

Toni Cecić Karuzić - II.nagrada (bodovi:83,20)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

III.kategorija

Dunja Zadravec - II.nagrada (bodovi:83,20)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

IV.kategorija

Mario Kusijanović - II.nagrada (bodovi:81,20)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

Marko Leskovar - III.nagrada (bodovi:74,60)

  mentorica: Slađana Čolović, prof.

3rd International Choral Competition           Aurora cantat

Karlovac, 18.05.2019.

D.kategorija

Mješoviti zbor

II.nagrada (bodovi:19,75)

  dirigentica: Doris Kovačić, prof.

 

 

6.MEĐUNARODNO NATJECANJE  "KORNELIJE"

Beograd, 17.- 19.05.2019.

TEORIJA GLAZBE 

III.b - kategorija

Dino Škrobonja - I.nagrada (bodovi:95)

  mentorica: Ivana Marčelja, prof.

III.d - kategorija

Klara Pavlović - I.nagrada (bodovi:94)

         mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

Nina Španjol - I.nagrada (bodovi:98)

         mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

9.MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2019

Glasbena šola Radlje ob Dravi, 16.- 19.05.2019.

kategorija 2.

Anja Sabalić - Zlatna nagrada - 9.mjesto

  mentorica: Judita Plazonić, prof.

kategorija 6.

Natali Ružić - Zlatna nagrada - 1.mjesto

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.savjetnik

Greta Marku - Zlatna nagrada - 3.mjesto

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

 

kategorija 9.

Ivor Lakić - Srebrna nagrada - 2.mjesto

  mentorica: Judita Plazonić, prof.

GITARISTIČKO NATJECANJE KASTAV STRINGS

 

Kastav, 15.05.2019.

 

I.kategorija

Ivan Kolar - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

II.kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada - 1.mjesto - PO Krk (zlatni pehar)

mentor: Vanja Posavec, prof.

Mihael Kiselev - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

III.kategorija

Eva Perčinić - I.nagrada - 1.mjesto (zlatni pehar) - PO Rab

mentorica: Lucija Kružić, prof.

Maks Križan - I.nagrada - 2.mjesto (srebrna medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Toni Cecić Karuzić - I.nagrada - 3.mjesto  (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Jakov Jelača - I.nagrada - 4.mjesto (zlatno priznanje)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Valnea Turković - I.nagrada - 8.mjesto (zlatno priznanje) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

Vito Pribetić  - I.nagrada - 10.mjesto (zlatno priznanje) 

mentor: Luka Toman, prof.

Leda Perić - I.nagrada - 11.mjesto (zlatno priznanje) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

IV.kategorija

Nadia Kosić - I.nagrada - 2.mjesto (zlatno priznanje) - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

V.kategorija

Dunja Zadravec - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

10.hrvatsko natjecanje za harmoniku

Daruvar, 10.- 11.05.2019.

PETAR PAN kategorija

Luka Bujdo - I.nagrada (bodovi:98,60)

  mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

Filip Obajdin - I.nagrada (bodovi:98,00)

  mentor: Josip Nemet, prof.

A kategorija

Antonio Marinac - I.nagrada (bodovi:94,20)

  mentor: Volodimir Balyk,prof.savjetnik

Matej Brubnjak - I.nagrada (bodovi:90,00)

  mentor: Volodimir Balyk,prof.savjetnik

Franjo Sušanj - I.nagrada (bodovi:90,00)

  mentor: Josip Nemet, prof

B kategorija

Marta Beljan - I.nagrada (bodovi:96,20)

  mentor: Volodimir Balyk,prof.savjetnik

Tin Vrsalović - II.nagrada (bodovi:89,80)

         mentor: Neno Atanasković, prof.

C kategorija

Eugen Kvaternik - II.nagrada (bodovi:88,60)

  mentor: Josip Nemet, prof.

D kategorija

Tin Fledrović - I.nagrada (bodovi:92,60)

         mentor: Neno Atanasković, prof.

Vanesa Brajuha - I.nagrada (bodovi:92,00)

         mentor: Josip Nemet, prof.

Dino Đerić Baričević - II.nagrada (bodovi:89,80)

         mentor: Josip Nemet, prof.

Marin Bilić - II.nagrada (bodovi:87,60)

         mentor: Josip Nemet, prof.

F kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada (bodovi:94,40)

         mentor: Josip Nemet, prof.

10.MEĐUNARODNO GITARISTIČKO I VIOLINISTIČKO NATJECANJE

"POREČ FEST"

 

Poreč, 03.- 04.05.2019.

VIOLINA

I.kategorija

Laura Valenčić-II.nagrada (bodovi: 84,75)

mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

II.kategorija

Barbara Margan-III.nagrada (bodovi: 78,75)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Tihomir Stanojević Grčar-III.nagrada (bodovi: 77,25)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

III.kategorija

Maja Mrakovčić-III.nagrada (bodovi: 73,50)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

IV.kategorija

Nika Anić- II.nagrada (bodovi: 86,25)

mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

Lovro Bratonja- II.nagrada (bodovi: 81,75)

mentor: Višeslav Salopek,prof.

V.kategorija

Dalia Cossetto- II.nagrada (bodovi: 86,25)

mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

BISTRIČKI ZVUKOLIK 6.festival, međunarodno mješovito natjecaje glazbenika

Marija Bistrica,               02.-05.05.2019.

6.kategorija

Rene Borić,mandolina - 1.mjesto, 1.nagrada (bodovi:96,727)

Posebna nagrada Hrvatskog društva skladatelja za najbolju izvedbu skladbe hrvatskog autora

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

17.MEĐUNARODNO GUDAČKO NATJECANJE RUDOLF MATZ

Čakovec, 24.- 27.04.2019.

IV.kategorija

Benjamin Klanjac - II.nagrada

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

Lovro Bratonja - priznanje

         mentor: Višeslav Salopek, prof.

 

44.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

Pula, 24.- 27.04.2019.

B2 kategorija

Marta Beljan - I.nagrada (bodovi:94,33)

  mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

E kategorija

Nola Radaković - I.nagrada (bodovi:91,40)

  mentor: Josip Nemet, prof.

Karla Sorčić - II.nagrada (bodovi:89,40)

         mentor: Josip Nemet, prof.

Baby kategorija

Luka Bujdo - I.nagrada (bodovi:92,00)

   mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

11.EPTA MEĐUNARODNO NATJECANJE ZA MLADE PIJANISTE "DORA PEJAČEVIĆ"

Osijek, 23.- 27.04.2019.

B kategorija

Natali Ružić - I.nagrada (bodovi:95,60)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

Lilasukhi Rubčić  (bodovi:79,00)

         mentorica: Sara Rapotec, prof.

 

 

 

24.MEĐUNARODNO NATJECANJE

MLADIH GLAZBENIKA DALEKI AKORDI

 

Split / Kaštela,

13.-17.04.2019.

VIOLA - 1.kategorija

Anastasia Tomljanović, II.nagrada (ocjena:54,33)

  mentorica: Nives Valja Šimunić, prof.mentor

VIOLA - 3.kategorija

Nina Radović, III.nagrada (ocjena:40,67)

  mentorica: Nives Valja Šimunić, prof.mentor

Eva Lončarić, III.nagrada (ocjena:39,67)

  mentorica: Nives Valja Šimunić, prof.mentor

VIOLA - 5.kategorija

Monica Milović, III.nagrada (ocjena:35,00)

  mentorica: Nives Valja Šimunić, prof.mentor

Isabella Valenčić, priznanje (ocjena:33,00)

  mentorica: Nives Valja Šimunić, prof.mentor

VIOLINA - 1.kategorija

Gabriela Brguljan, III.nagrada (ocjena:43,00)

  mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

VIOLINA - 3.kategorija

Matija Buger, I.nagrada (ocjena:55,67)

  mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

Magdalena Rogić, II.nagrada (ocjena:50,67)

  mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

VIOLINA - 5.kategorija

Dalia Cossetto, II.nagrada (ocjena:47,00)

  mentorica: Ariana Škrinjar, prof.

VIOLONČELO - 4.kategorija

Ana Miculinić, I.nagrada (ocjena:57,00)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

Karlo Musinov, II.nagrada (ocjena:49,67)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

VIOLONČELO - 5.kategorija

Alida Cossetto, II.nagrada (ocjena:49,50)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

SAKSOFON - 1.kategorija

Maroje Pičuljan, II.nagrada (ocjena:47,33)

  mentor: Nereo Arbula, prof

KLARINET - 3.kategorija

Luka Volf, III.nagrada (ocjena:37,33)

  mentor: David Kumpare, prof

 

MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA

WOODWIND & BRASS

 

Varaždin, 08. - 17. 04. 2019.

KLARINET

D.kategorija

Diana Marković, I.nagrada (ocjena:97,67)

  mentor: Goran Prša, prof.

FLAUTA

D.kategorija

Anna Lukanec, III.nagrada (ocjena:85,33)

  mentor: Metod Sironić, prof.

 

57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE 

Državno natjecanje

Zagreb, 05.- 13.04.2019.

SOLFEGGIO

IV.kategorija     

Frano Živković,III.nagrada (ocjena: 92,50)

 

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

 

 

 

 

 

MANDOLINA

II.kategorija

Isabella Dumić, I.nagrada (ocjena:98,02)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Nena Matušan, II.nagrada (ocjena:97,50)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

III.kategorija

Marija Ivić - I.nagrada (ocjena:98,32)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

IV.kategorija

Zara Paparić, I.nagrada (ocjena:98,42)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Lara Baranašić, I.nagrada (ocjena:98,16)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Hana Klančnik, II.nagrada (ocjena:97,18)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

V.kategorija

Rene Borić - I.nagrada (ocjena:99,64)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

 

 

GITARA

I.kategorija

Jakov Jelača, II.nagrada (ocjena:95,00)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

 

 

GLASOVIR

II.kategorija

Natali Ružić, II.nagrada (ocjena:95,86)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

III.kategorija

Mihaela Vukelić,II.nagrada (ocjena:96,44)

 mentorica: Jadranka Jurić, prof.savjetnik

Greta Marku, II.nagrada (ocjena:95,30)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS op.5

 

Križevci, 23. -  24.03. 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Križevci, 27. -  31.03. 2019

UDARALJKE

I.kategorija 

Franka Zupičić - II.nagrada

(bodovi: 84,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Matija Jelić Matošević - II.nagrada (bodovi: 81,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Tino Kućel - III.nagrada (bodovi: 78,67)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Una Mastrović - III.nagrada

(bodovi: 73,33)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

II.kategorija 

Massimo Balczo - II.nagrada

(bodovi: 86,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Giulian Magagnino - II.nagrada

(bodovi: 84,33)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Eleonora Legac - III.nagrada

(bodovi: 77,67)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

Mara Prodanović - priznanje

(bodovi: 67,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

III.kategorija 

Saša Miljanović - I.nagrada

(bodovi: 94,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.mentor

 

KLAVIR

I.kategorija 

Erik Gržetić - I.nagrada (bodovi: 90,50)

  mentorica: Sandra Klen, prof.

Andrija Traven - II.nagrada (bodovi: 88,75)

  mentor: Mario Buljan, prof.

Leona Meštrić - II.nagrada (bodovi: 82,00)

  mentor: Mario Buljan, prof.

Ana Vrban - II.nagrada (bodovi: 80,50)

  mentorica: Sandra Klen, prof.

Franka Kršul - III.nagrada (bodovi: 79,50)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

Paulina Paparić - III.nagrada

(bodovi: 74,25)

  mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

Mia Ravkin - III.nagrada (bodovi: 72,75)

  mentorica: Karmen Petričević Vuksanović, prof.

II.kategorija

Dora Špiljak - II.nagrada (bodovi: 88,25)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

III.kategorija

Greta Marku - I.nagrada (bodovi: 92,50)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Tara Vidović - III.nagrada (bodovi: 78,50)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Mario Košmerl - III.nagrada

(bodovi: 74,00)

  mentor: Albert Buždon, prof.

Marko Tomasić - III.nagrada

(bodovi: 72,50)

  mentor: Mario Buljan, prof.

Petra Macolić - III.nagrada

(bodovi: 71,50)

  mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

IV.kategorija

Marie Tuhtan - II.nagrada (bodovi: 83,00)

  mentorica: Ivona Šarčević, prof.

SOLFEGGIO

I.kategorija 

Paola Perić - I.nagrada (bodovi: 92,67)

  mentorica: Danijela Škarić, prof.

57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE 

Regionalno natjecanje

Zadar, 27.- 28.02.2019.

SOLFEGGIO

IV.kategorija     

Frano Živković   I.nagrada (ocjena: 95,00)

 

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

 

 

 

Požega, 01.- 02.03.2019.

 

MANDOLINA

II.kategorija

Nena Matušan - I.nagrada (ocjena:93,25)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Isabella Dumić - I.nagrada (ocjena:91,25)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

III.kategorija

Marija Ivić - I.nagrada (ocjena:92,75)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Amelie Beg-Grubišić - II.nagrada (ocjena:88,25)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

IV.kategorija

Zara Paparić - I.nagrada (ocjena:92,25)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Hana Klančnik - I.nagrada (ocjena:92,00)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

Lara Baranašić - I.nagrada (ocjena:91,00)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

V.kategorija

Rene Borić - I.nagrada (ocjena:96,00)

  mentorica: Nataša Balyk, prof.

 

Dubrovnik,08.- 10.03.2019.

 

PJEVANJE

II.kategorija

Karla Pupis - II.nagrada (ocjena:85,40)

  mentorica: Ariana Bossi, prof.

III.kategorija

Katarina Jureša - II.nagrada (ocjena:86,20)

  mentorica: Ingrid Haller, prof.

Dubrovnik,08.- 10.03.2019.

 

GITARA

I.kategorija

Jakov Jelača - I.nagrada (ocjena:91,60)

  mentor: Dragan Mamuza, prof.

Mihael Kiselev - III.nagrada (ocjena:79,60)

  mentorica: Slađana Čolović, prof.

Dubrovnik,08.- 10.03.2019.

 

GLASOVIR

I.kategorija

Anja Sabalić - II.nagrada (ocjena:86,40)

  mentorica: Judita Plazonić, prof.

II.kategorija

Natali Ružić - I.nagrada (ocjena:94,80)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

Dora Špiljak - II.nagrada (ocjena:86,00)

  mentorica: Jasna Kvaternik-Janković, prof.savjetnik

Petra Macolić - III.nagrada (ocjena:76,80)

  mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

III.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada (ocjena:91,80)

 mentorica: Jadranka Jurić, prof.savjetnik

Greta Marku - I.nagrada (ocjena:90,60)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Lilasukhi Rubčić - II.nagrada (ocjena:87,40)

  mentorica: Sara Rapotec, prof.

Marko Tomasić - II.nagrada (ocjena:85,60)

  mentor: Mario Buljan, prof.

Tara Vidović - II.nagrada (ocjena:84,00)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE 

KOMORNI SASTAVI

Državno natjecanje

Zagreb, 05.-08.12.2018.

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija  II.nagrada (ocjena: 97,04)

Evelin Miličić - glasovir   

Lilasukhi Rubčić - glasovir

mentorica: Sara Rapotec,prof.

TRIA

II.kategorija  II.nagrada (ocjena: 97,60 )

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

2.MEĐUNARODNO ZBORSKO NATJECANJE

CROATIA CANTAT

Rijeka, 24.11.2018.

MJEŠOVITI ZBOR

B.kategorija

   I.nagrada (bodovi:21,00)

  dirigentica: Doris Kovačić, prof.

 

DJEVOJAČKI ZBOR

A.kategorija

   I.nagrada (bodovi:23,25)

  dirigent: Davor Juretić, prof

 

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI

Regionalno natjecanje

Opatija, 07.-09.11.2018.

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija      I.nagrada (ocjena: 94,25)

Evelin Miličić - glasovir   

Lilasukhi Rubčić - glasovir

mentorica: Sara Rapotec,prof.

 

TRIA

II.kategorija      I.nagrada (ocjena: 95,00)

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

KVARTETI

II.kategorija       II.nagrada (ocjena: 89,50)

Lucija Skoblar - flauta

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Mirjam Puljek - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

 

SASTAVI 6-9 ČLANOVA

II.kategorija       II.nagrada (ocjena: 87,60)

Dalia Cossetto - violina

Isabella Valenčić - viola

Alida Cossetto - violončelo

Petra Zoretić - saksofon

Marin Jurlina - klavir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

16.Concorso Internazionale per Clarinetto "Citta di Carlino"

Carlino (Ud), 26.-28.10.2018.

Categorija Clarinetto Solista

"Junior A"

Marković Diana - 4.mjesto

(bodovi:80,00)

  mentor: Goran Prša, prof.

 

 

8.MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2018

Glasbena šola Radlje ob Dravi, 25.- 28.05.2018.

kategorija 5.

Greta Marku - Srebrna nagrada - 3.mjesto

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

kategorija 6.

Tara Vidović - Srebrna nagrada - 4.mjesto

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

kategorija 10.

Katarina Nera Biondić - Brončana nagrada - 2.mjesto

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

Roko Jagar - priznanje

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

3rd International Choral Competition of Folkloristic Music     Adria Cantat

Šibenik, 19.05.2018.

A6.kategorija

Djevojački zbor

I.nagrada (bodovi:25,20)

  dirigent: Davor Juretić, prof.

 

 

6.Concorso Pianistico Internazionale "Citta di San Dona di PIave"

 15.- 20.05.2018.

C.kategorija

Mihaela Vukelić, II.nagrada (bodovi:94,00)

  mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

 

 

6.PULA Guitar Fest OKUD "Istra"

Pula, 19.05.2018.

Baby kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada (bodovi:98,50) 2.mjesto i osvojeni pehar za najmlađeg sudionika festivala - PO Krk

  mentor: Vanja Posavec, prof.

I.kategorija

Nadia Kosić - I.nagrada (bodovi:91,50) - PO Krk

  mentor: Vanja Posavec, prof.

Šimun Karabaić - II.nagrada (bodovi:87,40) - PO Krk

  mentor: Vanja Posavec, prof.

Eva Perčinić - II.nagrada (bodovi:87,30) - PO Rab

  mentorica: Lucija Kružić, prof.

Dorian Sabo - II.nagrada (bodovi:86,40)

  mentorica: Slađana Čolović, prof.

Mak Šolaja - II.nagrada (bodovi:82,90)

  mentor: Luka Toman, prof.

II.kategorija

Zaria Purić - II.nagrada (bodovi:81,40) PO Rab

  mentorica: Lucija Kružić, prof.

.

5.MEĐUNARODNO NATJECANJE  "KORNELIJE"

Beograd, 11.- 13.05.2018.

TEORIJA GLAZBE 

III.b - kategorija

Domagoj Stanišić - II.nagrada (bodovi:88)

  mentor: Darko Đekić, prof.mentor

 

Roko Baćić - III.nagrada (bodovi:70)

  mentor: Darko Đekić, prof.mentor

III.c - kategorija

Klara Pavlović - I.nagrada (bodovi:99)

         mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

 

Damian Ivanić - I.nagrada (bodovi:94)

         mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

 

Marta Ćiković - I.nagrada (bodovi:93)

         mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

III.d - kategorija

Ivan Jurlina - II.nagrada (bodovi:88)

         mentorica: Alka Kavre Calcina, prof.

9.hrvatsko natjecanje za harmoniku

Daruvar, 11.- 12.05.2018.

A kategorija

Marta Beljan - I.nagrada (bodovi:99,33)

  mentorica: Mia Grozdanić, prof

Antonio Marinac - I.nagrada (bodovi:95,33)

  mentorica: Mia Grozdanić, prof.

Franjo Sušanj - II.nagrada (bodovi:86,33)

  mentor: Josip Nemet, prof

C kategorija

Vanesa Brajuha - I.nagrada (bodovi:99,33)

  mentor: Josip Nemet, prof.

D kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada (bodovi:93,00)

         mentorica: Mia Grozdanić, prof.

Dino Đerić Baričević - II.nagrada (bodovi:82,66)

         mentor: Josip Nemet, prof.

6.međunarodno pjevačko natjecaje "Lav Mirski"

Osijek, 04.- 06.05.2018.

1.kategorija

Karla Pupis, I.nagrada (bodovi:90,00)

  mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

 

 

BISTRIČKI ZVUKOLIK 5.festival, međunarodno mješovito natjecaje glazbenika

Marija Bistrica,             03.- 06.05.2018.

6.kategorija

Antonela Doko,glasovir - 6.mjesto, 1.nagrada (bodovi:94,100)

  mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

 

Marijan Rugani,glasovir - 10.mjesto, 1.nagrada (bodovi:90,600)

         mentorica: Ksenija Marion Kesić, prof.

43.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

Pula, 25.- 28.04.2018.

A2 kategorija

Antonio Marinac - I.nagrada (bodovi:95,00)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

B2 kategorija

Marta Beljan - I.nagrada (bodovi:95,83)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

D kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada (bodovi:96,40)

         mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI

 

Varaždin, 23.- 28.04. 2018.

C.kategorija

Mihaela Vukelić - II.nagrada (ocjena: 92,80) 

   mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Lara Kaštelan - priznanje (ocjena: 72,20) 

   mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

F.kategorija

Antonela Doko - III.nagrada (ocjena: 89,20) 

 mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Katarina Nera Biondić - priznanje (ocjena: 81,00) 

 mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Roko Jagar - priznanje (ocjena: 80,80)

 mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

23.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA -

DALEKI AKORDI 2018.

 

Split/Kaštela,18.- 20.04. 2018.

 

KLAVIR

II.kategorija

Petra Macolić - III.nagrada (bodovi:36,50)

  mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

III.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada (bodovi:56,13)

  mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

Greta Marku - II.nagrada (bodovi:51,38)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Tara Vidović - II.nagrada (bodovi:45,75)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

Marko Tomasić - III.nagrada (bodovi:42,00)

  mentor: Mario Buljan, prof.

V.kategorija

Antonela Doko - II.nagrada (bodovi:46,00)

  mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

Katarina Nera Biondić - II.nagrada (bodovi:45,50)

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.

Roko Jagar - III.nagrada (bodovi:36,25)

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

 

GITARA

I.kategorija

Jakov Jelača - I.nagrada (bodovi:56,50)

  mentor:Dragan Mamuza, prof.

Maks Križan - I.nagrada (bodovi:55,00)

  mentor:Dragan Mamuza, prof.

Mihael Kiselev - III.nagrada (bodovi:43,50)

  mentorica: Slađana Čolović, prof.

III.kategorija

Dunja Zadravec - II.nagrada (bodovi:49,75)

  mentor:Dragan Mamuza, prof.

IV.kategorija

Mario Kusijanović - III.nagrada (bodovi:37,50)

  mentor:Dragan Mamuza, prof.

 

PJEVANJE

II.kategorija

Gordana Đekić - II.nagrada (bodovi:53,75)

  mentorica:Ingrid Haller, prof.

 

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

 

 

Zagreb, 17.- 24.03.2018.

 

DJEVOJAČKI ZBOR

III.kategorija

      II.nagrada (ocjena:96,10)

  dirigent: Davor Juretić, prof.

MJEŠOVITI ZBOR

V.kategorija

      III.nagrada (ocjena:93,60)

  dirigentica: Doris Kovačić, prof.

HARMONIKA

IV.kategorija

Karla Sorčić - II.nagrada (ocjena:97,20)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

Nola Radaković - II.nagrada (ocjena:99,84)

  mentor: Josip Nemet, prof.

VIOLONČELO

III.kategorija

Karlo Musinov - II.nagrada (ocjena:97,53)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

Miron Lončarić - II.nagrada (ocjena:96,50)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

IV.kategorija

Alida Cossetto - II.nagrada (ocjena:96,40)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

HARFA

IV.kategorija

Marta Ćiković - I.nagrada (ocjena:98,70)

  mentorica: Jasna Štiglić, prof.

VIOLINA

II.kategorija

Matija Buger - II.nagrada (ocjena:97,94)

  mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

III.kategorija

Borna Buger - II.nagrada (ocjena:97,66)

  mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

V.kategorija

Matej Žerovnik - I.nagrada (ocjena:98,30)

  mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

Dalia Cossetto - II.nagrada (ocjena:97,70)

  mentorica: Ariana Škrinjar, prof.

FLAUTA

IV.kategorija

Lucija Skoblar - II.nagrada (ocjena:96,54)

  mentorica: Paola Radin, prof.

UDARALJKE

I.kategorija

Massimo Balczo - I.nagrada (ocjena:98,48)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

Giulian Magagnino - II.nagrada (ocjena:96,50)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

II.kategorija

Saša Miljanović - I.nagrada (ocjena:98,27)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

VIOLA

II.kategorija

Nina Radović - I.nagrada (ocjena:98,14)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

Eva Lončarić - II.nagrada (ocjena:97,29)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

III.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada (ocjena:99,16)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

Monica Milović - I.nagrada (ocjena:98,15)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Regionalno natjecanje

 

 

Zadar, 22. - 24.02.2018.

 

VIOLONČELO

III.kategorija

Karlo Musinov - I.nagrada (ocjena:95,00)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjenik

Miron Lončarić - I.nagrada (ocjena:90,75)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

IV.kategorija

Alida Cossetto - I.nagrada (ocjena:90,25)

  mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

VIOLINA

II.kategorija

Matija Buger - I.nagrada (ocjena:94,25)

  mentorica: Maja Veljk, prof.mentor

III.kategorija

Borna Buger - I.nagrada (ocjena:94,13)

 mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

Nika Anić - II.nagrada (ocjena:88,75)

 mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

V.kategorija

Matej Žerovnik - I.nagrada (ocjena:97,63)

 mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

Dalia Cossetto - I.nagrada (ocjena:93,50)

 mentorica: Ariana Škrinjar, prof.

VIOLA

II.kategorija

Nina Radović - I.nagrada (ocjena:93,00)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

Eva Lončarić - I.nagrada (ocjena:91,25)

  mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

III.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada (ocjena:98,63)

 mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

Monica Milović - I.nagrada (ocjena:95,00)

 mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.

IV.kategorija

Isabella Valenčić - II.nagrada (ocjena:87,50)

 mentorica: NIves Vadlja Šimunić, prof.

Zagreb, 20.02.2018.

 

HARFA

IV.kategorija

Marta Ćiković - I.nagrada (ocjena:97,75)

  mentorica: Jasna Štiglić, prof.

 

Imotski, 19.-21.02.2018.

 

FLAUTA

I.kategorija

Emilia Haller - II.nagrada (ocjena:88,75)

  mentorica: Paola Radin, prof.

II.kategorija

Iva Mršić - II.nagrada (ocjena:88,13)

  mentorica: Paola Radin, prof.

III.kategorija

Gloria Cihal - II.nagrada (ocjena:89,00)

  mentorica: Paola Radin, prof.

IV.kategorija

Lucija Skoblar - I.nagrada (ocjena:95,00)

  mentorica: Paola Radin, prof.

 

Zagreb, 19. 02.2018.

 

HARMONIKA

I.kategorija

Antonio Marinac - II.nagrada (ocjena:89,60)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

II.kategorija

Marta Beljan - II.nagrada (ocjena:88,40)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

III.kategorija

Eugen Kvaternik - II.nagrada (ocjena:88,00)

  mentor: Josip Nemet, prof.

IV.kategorija

Nola Radaković - I.nagrada (ocjena:92,60)

  mentor: Josip Nemet, prof.

Karla Sorčić - I.nagrada (ocjena:92,20)

  mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

 

Zagreb,17.02.2018.

 

UDARALJKE

I.kategorija

Massimo Balczo - I.nagrada (ocjena:96,40)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

Giulian Magagnino - I.nagrada (ocjena:92,20)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

II.kategorija

Saša Miljanović - I.nagrada (ocjena:96,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

 

16.02.-03.03.2018.

 

DJEVOJAČKI ZBOR

III.kategorija

I.nagrada (ocjena:93,00)

  dirigent: Davor Juretić, prof.

 

MJEŠOVITI ZBOR

V.kategorija

I.nagrada (ocjena:94,33)

  dirigentica Doris Kovačić, prof.

 

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS op.4

 

Križevci, 03. -  11.02. 2018.

 

UDARALJKE

I.kategorija 

Eleonora Legac - I.nagrada (bodovi: 92,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof

II.kategorija 

Massimo Balczo - I.nagrada (bodovi: 91,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

Tomislav Tojčić - III.nagrada (bodovi: 72,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

III.kategorija 

Saša Miljanović - III.nagrada (bodovi: 72,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

IV.kategorija 

Andre Šebalj - III.nagrada (bodovi: 70,00)

  mentorica: Anita Primorac, prof.

 

KLAVIR

I.kategorija 

Ana Vrban - II.nagrada (bodovi: 82,33)

  mentorica: Sandra Klen, prof.

III.kategorija

Lilasukhi Rubčić - II.nagrada (bodovi: 89,00)

  mentorica: Sara Rapotec, prof.

Greta Marku - priznanje (bodovi: 68,00)

  mentorica: Sanja Kranželić, prof.

V.kategorija

Katarina Nera Bondić - diploma

  mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

  

1.MEĐUNARODNO ZBORSKO NATJECANJE

ISTRIA CANTAT

Pula, 20.01.2018.

MJEŠOVITI ZBOR

A1.kategorija

   I.nagrada (bodovi:22,25)

  dirigentica: Doris Kovačić, prof.

 

DJEVOJAČKI ZBOR

A2.kategorija

   I.nagrada (bodovi:21,25)

  dirigent: Davor Juretić, prof