57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Opatija, 06.- 09.11.2019.

 

 

 

GLASOVIRSKA DUA

IV.kategorija    

Evelin Miličić           I.nagrada (ocjena: 94,80)

Lilasukhi Rubčić

mentorica: Sara Rapotec,prof.

Mario Košmerl         I.nagrada (ocjena: 93,40)

Marko Tomasić

mentor: Mario Buljan,prof.

DUA

I.kategorija     

Natali Ružić -  glasovir        I.nagrada (ocjena: 91,20)

Saša Miljanović - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Iva Mršić -  flauta                II.nagrada (ocjena: 84,20)

Marta Beljan - harmonika

mentor: Volodimir Balyk,prof.savjetnik

II.kategorija     

Benjamin Klanjac - viola        I.nagrada (ocjena: 95,80)

Karla Sorčić - harmonika

mentor: Neno Atanasković,prof.

TRIA

I.kategorija     

Iva Mršić - flauta                  I.nagrada (ocjena: 91,60 )

Lucija Haskić - flauta

Emilia Haller - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

II.kategorija     

Mihaela Vukelić -  glasovir        I.nagrada (ocjena: 91,60)

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

KVARTETI

II.kategorija     

Lucija Skoblar - flauta                  I.nagrada (ocjena: 90,20 )

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Mirjam Puljek - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

KVINTETI

II.kategorija     

Medea Market-Sindik - pjevanje        II.nagrada (ocjena: 89,80)

Dajana Lupić - pjevanje

Neli Salković - pjevanje

Paulina Tuhtan - violina

Marie Tuhtan - klavir

mentorica: Ingrid Haller,prof.

Međunarodno natjecanje harmonikaša "Eufonij"

 

Novi Sad, 23.- 26.05.2019.

 

Pretkategorija

Luka Bujdo - I.nagrada 2.mjesto (srebrna medalja)   (bodovi: 47,7)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

IIb. kategorija

Marta Beljan - I.nagrada 1.mjesto (zlatna medalja)    (bodovi: 47,9)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

IV. kategorija

Tin Fledrović - II.nagrada  (bodovi: 38,5)

mentor: Neno Atanasković, prof.

V. kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada  2.mjesto (srebrna medalja)  (bodovi: 43,9)

mentor: Josip Nemet, prof.

Dino Đerić Baričević - I.nagrada  (bodovi: 43)

mentor: Josip Nemet, prof.

7.PULA Guitar Fest

OKUD "Istra"

 

Pula, 18.- 19.05.2019.

 

Baby kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada  (bodovi: 98,67) - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

I.kategorija

Maks Križan - II.nagrada  (bodovi: 85,70)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

II.kategorija

Eva Perčinić - II.nagrada  (bodovi: 87,60) - PO Rab

mentorica: Lucija Kružić, prof.

Toni Cecić Karuzić - II.nagrada  (bodovi: 83,20)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

III.kategorija

Dunja Zadravec - II.nagrada  (bodovi: 83,20)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

IV.kategorija

Mario Kusijanović - II.nagrada  (bodovi: 81,20)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Marko Leskovar - III.nagrada  (bodovi: 74,60)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

3rd International Choral Competition

Aurora cantat

 

Karlovac, 18.05.2019.

D.kategorija

Mješoviti zbor, II.nagrada  (bodovi: 19,75)

dirigentica: Doris Kovačić, prof.

 

6.MEĐUNARODNO NATJECANJE "KORNELIJE"

 

Beograd, 17.- 19.05.2019.

 

TEORIJA GLAZBE

III.b - kategorija

Dino Škrobonja -  I.nagrada  (bodovi: 95)

mentorica: Ivana Marčelja, prof.

III.d - kategorija

Klara Pavlović - I.nagrada  (bodovi: 94)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

Nina Španjol - I.nagrada  (bodovi: 98)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

 

9.MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2019.

 

Glasbena šola

Radlje ob Dravi, 16.- 19.05.2019.

 

kategorija 2.

Anja Sabalić - Zlatna nagrada - 9.mjesto

mentorica: Judita Plazonić, prof.

kategorija 6.

Natali Ružić - Zlatna nagrada - 1.mjesto

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.savjetnik

Greta Marku - Zlatna nagrada - 3.mjesto  

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

kategorija 9.

Ivor Lakić - Srebrna nagrada - 2.mjesto

mentorica: Judita Plazonić, prof.

GITARISTIČKO NATJECANJE KASTAV STRINGS

 

Kastav, 15.05.2019.

 

I.kategorija

Ivan Kolar - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

II.kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada - 1.mjesto - PO Krk (zlatni pehar)

mentor: Vanja Posavec, prof.

Mihael Kiselev - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

III.kategorija

Eva Perčinić - I.nagrada - 1.mjesto (zlatni pehar) - PO Rab

mentorica: Lucija Kružić, prof.

Maks Križan - I.nagrada - 2.mjesto (srebrna medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Toni Cecić Karuzić - I.nagrada - 3.mjesto  (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Jakov Jelača - I.nagrada - 4.mjesto (zlatno priznanje)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

Valnea Turković - I.nagrada - 8.mjesto (zlatno priznanje) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

Vito Pribetić  - I.nagrada - 10.mjesto (zlatno priznanje) 

mentor: Luka Toman, prof.

Leda Perić - I.nagrada - 11.mjesto (zlatno priznanje) 

mentorica: Slađana Čolović, prof.

IV.kategorija

Nadia Kosić - I.nagrada - 2.mjesto (zlatno priznanje) - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

V.kategorija

Dunja Zadravec - I.nagrada - 3.mjesto (brončana medalja)

mentor: Dragan Mamuza, prof.

10.hrvatsko natjecanje za harmoniku

 

Daruvar, 10.- 11.05.2019.

 

PETAR PAN kategorija

Luka Bujdo - I.nagrada  (bodovi: 98,60)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

Filip Obajdin - I.nagrada  (bodovi: 98,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

A kategorija

Antonio Marinac - I.nagrada  (bodovi: 94,20)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

Matej Brubnjak - I.nagrada  (bodovi: 90,00)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

Franjo Sušanj - I.nagrada  (bodovi: 90,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

B kategorija

Marta Beljan - I.nagrada  (bodovi: 96,20)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

Tin Vrsalović - II.nagrada  (bodovi: 89,80)

mentor: Neno Atanasković, prof.

C kategorija

Eugen Kvaternik - II.nagrada  (bodovi: 88,60)

mentor: Josip Nemet, prof.

D kategorija

Tin Fledrović - I.nagrada  (bodovi: 92,60)

mentor: Neno Atanasković, prof.

Vanesa Brajuha - I.nagrada  (bodovi: 92,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

Dino Đerić Baričević - II.nagrada  (bodovi: 89,80)

mentor: Josip Nemet, prof.

Marin Bilić - II.nagrada  (bodovi: 87,60)

mentor: Josip Nemet, prof.

F kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada  (bodovi: 94,40)

mentor: Josip Nemet, prof.

10.MEĐUNARODNO GITARISTIČKO I VIOLINISTIČKO NATJECANJE

"POREČ FEST"

 

Poreč, 03.- 04.05.2019.

VIOLINA

I.kategorija

Laura Valenčić   II.nagrada (bodovi: 84,75)

mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

II.kategorija

Barbara Margan   III.nagrada (bodovi: 78,75)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Tihomir Stanojević Grčar   III.nagrada (bodovi: 77,25)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

III.kategorija

Maja Mrakovčić   III.nagrada (bodovi: 73,50)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

IV.kategorija

Nika Anić          II.nagrada (bodovi: 86,25)

mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

Lovro Bratonja   II.nagrada (bodovi: 81,75)

mentor: Višeslav Salopek,prof.

V.kategorija

Dalia Cossetto   II.nagrada (bodovi: 86,25)

mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

BISTRIČKI ZVUKOLIK

6.festival, međunarodno mješovito natjecanje glazbenika

 

Marija Bistrica, 02.- 05.05.2019.

6.kategorija

Rene Borić, mandolina - 1.mjesto, 1.nagrada  (bodovi: 96,727)

                                    Posebna nagrada Hrvatskog društva skladatelja za

                                    najbolju izvedbu skladbe hrvatskog autora

mentorica: Nataša Balyk, prof.

17.MEĐUNARODNO GUDAČKO NATJECANJE RUDOLF MATZ

 

Čakovec, 24.- 27.04.2019.

IV.kategorija

Benjamin Klanjac - II.nagrada

mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.mentor

Lovro Bratonja - priznanje

mentor: Višeslav Salopek,prof.

44.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 24.- 27.04.2019.

 

B2 kategorija

Marta Beljan - I.nagrada  (bodovi: 94,33)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

E kategorija

Nola Radaković - I.nagrada  (bodovi: 91,40)

mentor: Josip Nemet, prof.

Karla Sorčić - II.nagrada  (bodovi: 89,40)

mentor: Josip Nemet, prof.

Baby kategorija

Luka Bujdo - I.nagrada  (bodovi: 92,00)

mentor: Volodimir Balyk, prof.savjetnik

11. EPTA MEĐUNARODNO NATJECANJE ZA MLADE PIJANISTE "DORA PEJAČEVIĆ"

 

Osijek, 23.- 27.04.2019.

B.kategorija

Natali Ružić - I.nagrada (bodovi: 95,60)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.savjetnik

Lilasukhi Rubčić - (bodovi: 79,00)

mentorica: Sara Rapotec,prof.

24,MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA DALEKI AKORDI

 

Split / Kaštela, 13. - 17. 04. 2019.

VIOLA - 1.kategorija

Anastasia Tomljanović - II.nagrada  (ocjena: 54,33)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

VIOLA - 3.kategorija

Nina Radović - III.nagrada  (ocjena: 40,67)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

Eva Lončarić - III.nagrada  (ocjena: 39,67)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

VIOLINA - 1.kategorija

Gabriela Brguljan - III.nagrada  (ocjena: 43,00)

mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

VIOLINA - 3.kategorija

Matija Buger - I.nagrada  (ocjena: 55,67)

mentorica: Maja Veljak, prof.mentor

Magdalena Rogić - II.nagrada  (ocjena: 50,67)

mentorica: Anamarija Martinčić, prof.

VIOLINA - 5.kategorija

Dalia Cossetto - II.nagrada  (ocjena: 47,00)

mentorica: Ariana Škrinjar, prof.

Monica Milović - III.nagrada  (ocjena: 35,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

Isabella Valenčić - priznanje  (ocjena: 33,00)

mentorica: Nives Vadlja Šimunić, prof.mentor

VIOLONČELO - 4.kategorija

Ana Miculinić - I.nagrada  (ocjena: 57,00)

mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

Karlo Musinov - II.nagrada  (ocjena: 49,67)

mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

VIOLONČELO - 5.kategorija

Alida Cossetto - II.nagrada  (ocjena: 49,50)

mentor: Mauro Šestan, prof.savjetnik

SAKSOFON - 1.kategorija

Maroje Pičuljan - II.nagrada  (ocjena: 47,33)

mentor: Nereo Arbula, prof.

KLARINET - 3.kategorija

Luka Volf - III.nagrada  (ocjena: 37,33)

mentor: David Kumpare, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA

WOODWIND & BRASS

 

Varaždin, 08. - 17. 04. 2019.

KLARINET - D.kategorija

Diana Marković - I.nagrada  (ocjena: 97,67)

mentor: Goran Prša, prof.

FLAUTA - D.kategorija

Anna Lukanec - III.nagrada  (ocjena: 85,33)

mentor: Metod Sironić, prof.

 

57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 05.- 13.04.2019.

SOLFEGGIO

IV.kategorija     

Frano Živković      III.nagrada (ocjena: 92,50)

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

 

 

 

MANDOLINA

II.kategorija     

Isabella Dumić    I.nagrada (ocjena: 98,02)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Nena Matušan    II.nagrada (ocjena: 97,50)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

III.kategorija     

Marija Ivić    I.nagrada (ocjena: 98,32)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

IV.kategorija     

Zara Paparić    I.nagrada (ocjena: 98,42)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Lara Baranašić    I.nagrada (ocjena: 98,16)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Hana Klančnik    II.nagrada (ocjena: 97,18)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

V.kategorija     

Rene Borić    I.nagrada (ocjena: 99,64)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

 

 

GITARA

I.kategorija     

Jakov Jelača    II.nagrada (ocjena: 95,00)

mentor: Dragan Mamuza,prof.

 

 

GLASOVIR

II.kategorija     

Natali Ružić    II.nagrada (ocjena: 95,86)

mentorica: Jasna Kvaternik-Janković,prof.savjetnik

III.kategorija     

Mihaela Vukelić    II.nagrada (ocjena: 96,44)

mentorica: Jadranka Jurić,prof.savjetnik

Greta Marku    II.nagrada (ocjena: 95,30)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS op.5

 

 

Križevci, 23.- 24.03.2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Križevci, 27.- 31.03.2019.

UDARALJKE

I.kategorija

Franka Zupičić                 II.nagrada (bodovi: 84,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Matija Jelić Matošević       II.nagrada (bodovi: 81,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Tino Kućel                       III.nagrada (bodovi: 78,67)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Una Mastrović                  III.nagrada (bodovi: 73,33)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

II.kategorija

Massimo Balczo              II.nagrada (bodovi: 86,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Giulian Magagnino            II.nagrada (bodovi: 84,33)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Eleonora Legac               III.nagrada (bodovi: 77,67)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

Mara Prodanović               priznanje (bodovi: 67,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

III.kategorija

Saša Miljanović                I.nagrada (bodovi: 94,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

 

KLAVIR

I.kategorija

Erik Gržetić               I.nagrada (bodovi: 90,50)

mentorica: Sandra Klen,prof.

Andrija Traven            II.nagrada (bodovi: 88,75)

mentor: Mario Buljan,prof.

Leona Meštrić            II.nagrada (bodovi: 82,00)

mentor: Mario Buljan,prof.

Ana Vrban                 II.nagrada (bodovi: 80,50)

mentorica: Sandra Klen,prof.

Franka Kršul              III.nagrada (bodovi: 79,50)

mentorica: Jasna Kvaternik-Janković,prof.savjetnik

Paulina Paparić          III.nagrada (bodovi: 74,25)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

Mia Ravkin                 III.nagrada (bodovi: 72,75)

mentorica: Karmen Petričević Vuksanović,prof.

 

II.kategorija

Dora Špiljak               II.nagrada (bodovi: 88,25)

mentorica: Jasna Kvaternik-Janković,prof.savjetnik

 

III.kategorija

Greta Marku              I.nagrada (bodovi: 92,50)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Tara Vidović              III.nagrada (bodovi: 78,50)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Mario Košmerl          III.nagrada (bodovi: 74,00)

mentor: Albert Buždon,prof.

Marko Tomasić         III.nagrada (bodovi: 72,50)

mentor: Mario Buljan,prof.

Petra Macolić           III.nagrada (bodovi: 71,50)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

 

IV.kategorija

Marie Tuhtan            II.nagrada (bodovi: 83,00)

mentorica: Ivona Šarčević,prof.

 

SOLFEGGIO

I.kategorija

Paola Perić             I.nagrada (bodovi: 92,67)

mentorica: Danijela Škarić,prof.

 

57.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

Regionalno natjecanje

 

Zadar, 27.- 28.02.2019.

SOLFEGGIO

IV.kategorija     

Frano Živković      I.nagrada (ocjena: 95,00)

mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

 

 

Požega, 01.- 02.03.2019.

MANDOLINA

II.kategorija     

Nena Matušan    I.nagrada (ocjena: 93,25)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Isabella Dumić    I.nagrada (ocjena: 91,25)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

III.kategorija     

Marija Ivić    I.nagrada (ocjena: 92,75)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Amelie Beg-Grubišić   II.nagrada (ocjena: 88,25)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

IV.kategorija     

Zara Paparić    I.nagrada (ocjena: 92,25)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Hana Klančnik    I.nagrada (ocjena: 92,00)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

Lara Baranašić    I.nagrada (ocjena: 91,00)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

V.kategorija     

Rene Borić    I.nagrada (ocjena: 96,00)

mentorica: Nataša Balyk,prof.

 

Dubrovnik, 08.- 10.03.2019.

PJEVANJE

II.kategorija     

Karla Pupis    II.nagrada (ocjena: 85,40)

mentorica: Ariana Bossi,prof.

III.kategorija     

Katarina Jureša   II.nagrada (ocjena: 86,20)

mentorica: Ingrid Haller,prof.

 

Dubrovnik, 08.- 10.03.2019.

GITARA

I.kategorija     

Jakov Jelača    I.nagrada (ocjena: 91,60)

mentor: Dragan Mamuza,prof.

Mihael Kiselev   III.nagrada (ocjena: 79,60)

mentorica: Slađana Čolović,prof.

 

Dubrovnik, 08.- 10.03.2019.

GLASOVIR

I.kategorija     

Anja Sabalić    II.nagrada (ocjena: 86,40)

mentorica: Judita Plazonić,prof.

II.kategorija     

Natali Ružić    I.nagrada (ocjena: 94,80)

mentorica: Jasna Kvaternik-Janković,prof.savjetnik

Dora Špiljak   II.nagrada (ocjena: 86,00)

mentorica: Jasna Kvaternik-Jaković,prof.savjetnik

Petra Macolić    III.nagrada (ocjena: 76,80)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

III.kategorija     

Mihaela Vukelić    I.nagrada (ocjena: 91,80)

mentorica: Jadranka Jurić,prof.savjetnik

Greta Marku    I.nagrada (ocjena: 90,60)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Lilasukhi Rubčić    II.nagrada (ocjena: 87,40)

mentorica: Sara Rapotec,prof.

Marko Tomasić    II.nagrada (ocjena: 85,60)

mentor: Mario Buljan,prof.

Tara Vidović    II.nagrada (ocjena: 84,00)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 05.- 08.12.2018.

 

 

 

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija      II.nagrada (ocjena: 97,04)

Evelin Miličić - glasovir   

Lilasukhi Rubčić - glasovir

mentorica: Sara Rapotec,prof.

 

TRIA

II.kategorija      II.nagrada (ocjena: 97,60 )

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

2. MEĐUNARODNO ZBORSKO NATJECANJE

CROATIA CANTAT

 

Rijeka, 24.11.2018.

MJEŠOVITI ZBOR

B kategorija      I.nagrada (bodovi: 21,00)

    

dirigentica: Doris Kovačić,prof.

DJEVOJAČKI ZBOR

A kategorija      I.nagrada (bodovi: 23,25)

    

dirigent: Davor Juretić,prof.

 

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Opatija, 07.- 09.11.2018.

 

 

 

GLASOVIRSKA DUA

III.kategorija      I.nagrada (ocjena: 94,25)

Evelin Miličić - glasovir   

Lilasukhi Rubčić - glasovir

mentorica: Sara Rapotec,prof.

 

TRIA

II.kategorija      I.nagrada (ocjena: 95,00)

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

KVARTETI

II.kategorija       II.nagrada (ocjena: 89,50)

Lucija Skoblar - flauta

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Mirjam Puljek - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

 

SASTAVI 6-9 ČLANOVA

II.kategorija       II.nagrada (ocjena: 87,60)

Dalia Cossetto - violina

Isabella Valenčić - viola

Alida Cossetto - violončelo

Petra Zoretić - saksofon

Marin Jurlina - klavir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.mentor

16.CONCORSO INTERNAZIONALE PER CLARINETTO "CITTA DI CARLINO"

 

Carlino (Ud), 26.-28.10.2018.

Categoria Clarinetto Solista "Junior A"

Marković Diana - 4.mjesto (80,00 bodova)

mentor: Goran Prša, prof.

 

8.MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2018.

 

Glasbena šola

Radlje ob Dravi, 25.- 28.05.2018.

 

kategorija 5.

Greta Marku - Srebrna nagrada - 3.mjesto  

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

kategorija 6.

Tara Vidović - Srebrna nagrada - 4.mjesto

mentorica: Sanja Kranželić, prof.

kategorija 10.

Katarina Nera Biondić - Brončana nagrada - 2.mjesto

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

Roko Jagar - priznanje

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

3rd International Choral Competition of Folkloristic Music

Adria Cantat

 

Šibenik, 19.05.2018.

A6.kategorija

Djevojački zbor, I.nagrada  (bodovi: 25,20)

dirigent: Davor Juretić, prof.

 

6.Concorso Pianistico Internazionale "Citta di San Dona di Piave"

 

15.- 20.05.2018.

C.kategorija

Mihaela Vukelić, II.nagrada  (bodovi: 94)

mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

 

6.PULA Guitar Fest

OKUD "Istra"

 

Pula, 19.05.2018.

 

Baby kategorija

Lovro Grdinić - I.nagrada  (bodovi: 98,50) 2.mjesto i osvojeni pehar

                                     za najmlađeg sudionika festivala - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

I.kategorija

Nadia Kosić - I.nagrada  (bodovi: 91,50) - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

Šimun Karabaić - II.nagrada  (bodovi: 87,40) - PO Krk

mentor: Vanja Posavec, prof.

Eva Perčinić - II.nagrada  (bodovi: 87,30) - PO Rab

mentorica: Lucija Kružić, prof.

Dorian Sabo - II.nagrada  (bodovi: 86,40)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

Mak Šolaja - II.nagrada  (bodovi: 82,90)

mentor: Luka Toman, prof.

II.kategorija

Zaria Purić - II.nagrada  (bodovi: 81,40) - PO Rab

mentorica: Lucija Kružić, prof.

5.MEĐUNARODNO NATJECANJE "KORNELIJE"

 

Beograd, 11.- 13.05.2018.

 

TEORIJA GLAZBE

III.b - kategorija

Domagoj Stanišić - II.nagrada  (bodovi: 88)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Roko Baćić - III.nagrada  (bodovi: 70)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

III.c - kategorija

Klara Pavlović - I.nagrada  (bodovi: 99)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

Damian Ivanić - I.nagrada  (bodovi: 94)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

Marta Ćiković - I.nagrada  (bodovi: 93)

mentorica: Helena Zgombić Herceg, prof.

III.d - kategorija

Ivan Jurlina - II.nagrada  (bodovi: 88)

mentorica: Alka Kavre Calcina, prof.

 

9.hrvatsko natjecanje za harmoniku

 

Daruvar, 11.- 12.05.2018.

 

A kategorija

Marta Beljan - I.nagrada  (bodovi: 99,33)

mentorica: Mia Grozdanić, prof.

Antonio Marinac - I.nagrada  (bodovi: 95,33)

mentorica: Mia Grozdanić, prof.

Franjo Sušanj - II.nagrada  (bodovi: 86,33)

mentor: Josip Nemet, prof.

 

C kategorija

Vanesa Brajuha - I.nagrada  (bodovi: 99,33)

mentor: Josip Nemet, prof.

D kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada  (bodovi: 93,00)

mentorica: Mia Grozdanić, prof.

Dino Đerić Baričević - II.nagrada  (bodovi: 82,66)

mentor: Josip Nemet, prof.

 

6.međunarodno pjevačko natjecanje    "Lav Mirski" 2018.

 

Osijek, 04.- 06.05.2018.

1.kategorija

Karla Pupis, I.nagrada  (bodovi: 90,00)

mentorica: Ariana Bossi, prof.

 

BISTRIČKI ZVUKOLIK

5.festival, međunarodno mješovito natjecanje glazbenika

 

Marija Bistrica, 03.- 06.05.2018.

 

6.kategorija

Antonela Doko, glasovir - 6.mjesto, 1.nagrada  (bodovi: 94,100)

mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

.

Marijan Rugani, glasovir - 10.mjesto, 1.nagrada  (bodovi: 90,600)

mentorica: Ksenija Marion Kesić, prof.

43.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 25.- 28.04.2018.

 

A2 kategorija

Antonio Marinac - I.nagrada  (bodovi: 95,00)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

B2 kategorija

Marta Beljan - I.nagrada  (bodovi: 95,83)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

D kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada  (bodovi: 96,40)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI

 

Varaždin, 23.- 28.04.2018.

 

C.kategorija

Mihaela Vukelić - II.nagrada (bodovi: 92,80)

mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Lara Kaštelan - priznanje (bodovi: 72,20)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

F.kategorija

Antonela Doko - III.nagrada (bodovi: 89,20)

mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Katarina Nera Biondić - priznanje (bodovi: 81,00)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Roko Jagar - priznanje (bodovi: 80,80)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

23.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH

GLAZBENIKA - DALEKI AKORDI 2018.

 

Split / Kaštela, 18. - 20.04.2018.

KLAVIR

II.kategorija

Petra Macolić - III.nagrada  (bodovi: 36,50)

                                                                                                   mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

III.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada (bodovi: 56,13)

                                                                                                mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Greta Marku - II.nagrada (bodovi: 51,38)

                                                                                                mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Tara Vidović - II.nagrada (bodovi: 45,75)

                                                                                                mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Marko Tomasić - III.nagrada  (bodovi: 42,00)

                                                                                                          mentor: Mario Buljan,prof.

V.kategorija

Antonela Doko - II.nagrada (bodovi: 46,00)

                                                                                                mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

Katarina Nera Biondić - II.nagrada (bodovi: 45,50)

                                                                                 mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Roko Jagar - III.nagrada (bodovi: 36,25)

                                                                                  mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

 

GITARA

I.kategorija

Jakov Jelača - I.nagrada (bodovi: 56,50)

                                                                                                             mentor: Dragan Mamuza,prof.

Maks Križan - I.nagrada (bodovi: 55,00)

                                                                                                             mentor: Dragan Mamuza,prof.

Mihael Kiselev - III.nagrada (bodovi: 43,50)

                                                                                                            mentorica: Slađana Čolović,prof.

III.kategorija

Dunja Zadravec - II.nagrada (bodovi: 49,75)

                                                                                            mentor: Dragan Mamuza,prof.

IV.kategorija

Mario Kusijanović - III.nagrada (bodovi: 37,50)

                                                                                                mentor: Dragan Mamuza,prof.

 

PJEVANJE

II.kategorija

Gordana Đekić - II.nagrada (bodovi: 53,75)

                                                                                                      mentorica: Ingrid Haller,prof.

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

Zagreb, 17. - 24.03.2018.

DJEVOJAČKI ZBOR

III.kategorija

                II.nagrada  (ocjena: 96,10)

                                                                                            dirigent: Davor Juretić,prof.

MJEŠOVITI ZBOR

V.kategorija

                III.nagrada  (ocjena: 93,60)

                                                                                                            dirigentica: Doris Kovačić,prof.

HARMONIKA

IV.kategorija

Karla Sorčić - II.nagrada  (ocjena: 97,20)

                                                                                                            mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

Nola Radaković - II.nagrada  (ocjena: 96,84)

                                                                                                            mentor: Josip Nemet,prof.

VIOLONČELO

III.kategorija

Karlo Musinov - II.nagrada  (ocjena: 97,53)

                                                                                             mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

Miron Lončarić - II.nagrada  (ocjena: 96,50)

                                                                                             mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

IV.kategorija

Alida Cossetto - II.nagrada  (ocjena: 96,40)

                                                                                                 mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

HARFA

IV.kategorija

Marta Ćiković - I.nagrada  (ocjena: 98,70)

                                                                                                            mentorica: Jasna Štiglić,prof.

VIOLINA

II.kategorija

Matija Buger - II.nagrada  (ocjena: 97,94)

                                                                                                    mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

III.kategorija

Borna Buger - II.nagrada  (ocjena: 97,66)

                                                                                                     mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

V.kategorija

Matej Žerovnik - I.nagrada  (ocjena: 98,30)

                                                                                                   mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Dalia Cossetto - II.nagrada  (ocjena: 97,70)

                                                                                                           mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

FLAUTA

IV.kategorija

Lucija Skoblar - II.nagrada  (ocjena: 96,54)

                                                                                                            mentorica: Paola Radin,prof.

UDARALJKE

I.kategorija

Massimo Balczo - I.nagrada  (ocjena: 98,48)

                                                                                                          mentorica: Anita Primorac,prof.

Giulian Magagnino - II.nagrada  (ocjena: 96,50)

                                                                                                          mentorica: Anita Primorac,prof.

II.kategorija

Saša Miljanović - I.nagrada  (ocjena: 98,27)

                                                                                                          mentorica: Anita Primorac,prof.

VIOLA

II.kategorija

Nina Radović - I.nagrada  (ocjena: 98,14)

                                                                                                 mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Eva Lončarić - II.nagrada  (ocjena: 97,29)

                                                                                                 mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

III.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (ocjena: 99,16)

                                                                                                 mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Monica Milović - I.nagrada  (ocjena: 98,15)

                                                                                                 mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

 

56.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Regionalno natjecanje

 

 

Zadar, 22. - 24.02 2018.

VIOLONČELO

III.kategorija

Karlo Musinov - I.nagrada  (ocjena: 95,00)

                                                   mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

Miron Lončarić - I.nagrada  (ocjena: 90,75)

                                                   mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

IV.kategorija

Alida Cossetto - I.nagrada  (ocjena: 90,25)

                                                    mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

VIOLINA

II.kategorija

Matija Buger - I.nagrada  (ocjena: 94,25)

                                                    mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

III.kategorija

Borna Buger - I.nagrada  (ocjena: 94,13)

                                                    mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

Nika Anić - II.nagrada  (ocjena: 88,75)

                                                    mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

V.kategorija

Matej Žerovnik - I.nagrada  (ocjena: 97,63)

                                                    mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Dalia Cossetto - I.nagrada  (ocjena: 93,50)

                                                    mentorica: Ariana Škrinjar,prof.

VIOLA

II.kategorija

Nina Radović - I.nagrada  (ocjena: 93,00)

                                                    mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Eva Lončarić - I.nagrada  (ocjena: 91,25)

                                                    mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

III.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (ocjena: 98,63)

                                                    mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Monica Milović - I.nagrada  (ocjena: 95,00)

                                                    mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

IV.kategorija

Isabella Valenčić - II.nagrada  (ocjena: 87,50)

                                                    mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Zagreb, 20.02 2018.

HARFA

IV.kategorija

Marta Ćiković - I.nagrada  (ocjena: 97,75)

                                                    mentorica: Jasna Štiglić,prof. 

 

Imotski, 19. - 21.02.2018.

FLAUTA

I.kategorija

Emilia Haller - II.nagrada  (ocjena: 88,75)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

II.kategorija

Iva Mršić - II.nagrada  (ocjena: 88,13)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

III.kategorija

Gloria Cihal - II.nagrada  (ocjena: 89,00)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

IV.kategorija

Lucija Skoblar - I.nagrada  (ocjena: 95,00)

                                                    mentorica: Paola Radin,prof.

 

Zagreb, 19.02.2018.

HARMONIKA

I.kategorija

Antonio Marinac - II.nagrada  (ocjena: 89,60)

                                                    mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

II.kategorija

Marta Beljan - II.nagrada  (ocjena: 88,40)

                                                    mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

III.kategorija

Eugen Kvaternik - II.nagrada  (ocjena: 88,00)

                                                    mentor: Josip Nemet,prof.

IV.kategorija

Nola Radaković - I.nagrada  (ocjena: 92,60)

                                                    mentor: Josip Nemet,prof.

Karla Sorčić - I.nagrada  (ocjena: 92,20)

                                                    mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

 

Zagreb, 17. 02.2018.

UDARALJKE

I.kategorija

Massimo Balczo - I.nagrada  (ocjena: 96,40)

                                                                                                          mentorica: Anita Primorac,prof.

Giulian Magagnino - I.nagrada  (ocjena: 92,20)

                                                                                                          mentorica: Anita Primorac,prof.

II.kategorija

Saša Miljanov - I.nagrada  (ocjena: 96,00)

                                                                                                             mentorica: Anita Primorac,prof.

16.02.-03.03 2018.

DJEVOJAČKI ZBOR

III.kategorija

I.nagrada  (ocjena: 93,00)

                                                    dirigent: Davor Juretić,prof. 

MJEŠOVITI ZBOR

V.kategorija

I.nagrada  (ocjena: 94,33)

                                                    dirigentica: Doris Kovačić,prof. 

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS op.4

 

 

Križevci, 03.- 11.02.2018.

 

UDARALJKE

I.kategorija

Eleonora Legac        I.nagrada (bodovi: 92,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

II.kategorija

Massimo Balczo      I.nagrada (bodovi: 91,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

Tomislav Tojčić        III.nagrada (bodovi: 72,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

III.kategorija

Saša Miljanović        III.nagrada (bodovi: 72,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

IV.kategorija

Andre Šebalj            III.nagrada (bodovi: 70,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

 

 

KLAVIR

I.kategorija

Ana Vrban               II.nagrada (bodovi: 82,33)

mentorica: Sandra Klen,prof.

III.kategorija

Lilasukhi Rubčić      II.nagrada (bodovi: 89,00)

mentorica: Sara Rapotec,prof.

Greta Marku            priznanje (bodovi: 68,00)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

V.kateogrija

Katarina Nera Biondić     diploma

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

1. MEĐUNARODNO ZBORSKO NATJECANJE

ISTRIA CANTAT

 

Pula, 20.01.2018.

MJEŠOVITI ZBOR

A1 kategorija      I.nagrada (bodovi: 22,25)

    

dirigentica: Doris Kovačić,prof.

DJEVOJAČKI ZBOR

A2 kategorija      I.nagrada (bodovi: 21,25)

    

dirigent: Davor Juretić,prof.

 

55.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Državno natjecanje

 

Zagreb, 06.- 09.12.2017.

TRIA

I.kategorija      I.nagrada (ocjena: 99,46)

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

II.kategorija     II.nagrada (ocjena: 97,52)

Petra Zoretić - saksofon

Katarina Nera Biondić - glasovir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.

 

KVARTETI

I.kategorija      I.nagrada (ocjena: 98,96)

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Nikka Kertelj - flauta

Tia Elena Fućak - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

 

II.kategorija     I.nagrada (ocjena: 99,62)

Matej Žerovnik - violina

Dalia Cossetto - violina

Benjamin Klanjac - viola

Alida Cossetto - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

SASTAVI 6-9 ČLANOVA

II.kategorija     I.nagrada (ocjena: 98,82)

Gordana Đekić - sopran

Tea Ban - mezzosopran

Ema Delač - alt

Deni Klen - mandolina

Rene Borić - mandolina

Natali Horvat - glasovir

mentorica: Ingrid Haller,prof.

55.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Rijeka, 12.11.2017.

TRIA

I.kategorija      I.nagrada (ocjena: 98,33)

Mihaela Vukelić - glasovir   

Borna Buger - violina

Karlo Musinov - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

II.kategorija      I.nagrada (ocjena: 90,33)

Petra Zoretić - saksofon

Katarina Nera Biondić - glasovir

Domagoj Živković - udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.

 

KVARTETI

I.kategorija       I.nagrada (ocjena: 95,67)

Gloria Cihal - flauta

Kim Sanković - flauta

Nikka Kertelj - flauta

Tia Elena Fućak - flauta

mentorica: Paola Radin,prof.

 

II.kategorija       I.nagrada (ocjena: 98,33)

Matej Žerovnik - violina

Dalia Cossetto - violina

Benjamin Klanjac - viola

Alida Cossetto - violončelo

mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

SASTAVI 6-9 ČLANOVA

II.kategorija       I.nagrada (ocjena: 94,67)

Gordana Đekić - sopran

Tea Ban - mezzosopran

Ema Delač - alt

Deni Klen - mandolina

Rene Borić - mandolina

Natali Horvat - glasovir

mentorica: Ingrid Haller,prof.

55.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE

 

KOMORNI SASTAVI

 

Regionalno natjecanje

 

Zagreb, 09.11.2017.

GLASOVIRSKA DUA

II.kategorija      II.nagrada (ocjena: 88,67)

Dora Špiljak   

Roko Jović    

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

1.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH PIJANISTA JADRANSKI AKORDI 2017.

 

Kraljevica, 23.- 24.06.2017.

 

kategorija I.

Leona Karabaić - I.nagrada  (bodovi: 92)  

mentorica: Laura Gudelj, prof.

Kate Gršković - II.nagrada  (bodovi: 84,66)

mentorica: Laura Gudelj,prof.

Robert Vodopija - II.nagrada  (bodovi: 83,33)

mentorica: Jadranka Jurić,prof.savjetnik

kategorija II.

Marko Tomasić - I.nagrada (bodovi: 95,66)

mentor: Mario Buljan, prof.

kategorija  III.

Sara Schubert - II.nagrada  (bodovi: 85,33)

mentorica: Alemka Pečar Host, prof.

kategorija IV.

Nicole Dmitrović - II.nagrada (bodovi: 82,33)

mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

kategorija V.

Antonela Doko - I.nagrada (bodovi: 91,66)

mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

Ivor Mudrinić - I.nagrada  (bodovi: 90,33)

mentor: Albert Buždon,prof.

Marijan Rugani - III.nagrada  (bodovi: 75)

mentorica: Ksenija Marion Kesić,prof.

Roko Jagar - III.nagrada  (bodovi: 74,33)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Ana Marija Nujić - III.nagrada  (bodovi: 72,33)

mentor: Mario Buljan,prof.

2.INTERNACIONALNI FESTIVAL "EUFONIJA"

 

Novi Sad, 24.- 28.05.2017.

 

kategorija I.

Marta Beljan - I.nagrada, 1.mjesto  (bodovi: 97,20)  

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

kategorija IIIb.

Eugen Kvaternik - I.nagrada,  3.mjesto   (bodovi: 90,40)

mentor: Josip Nemet, prof.

kategorija  IV.

Nola Radaković - II.nagrada  (bodovi: 88,60)

mentor: Josip Nemet, prof.

Karla Sorčić - I.nagrada,  3.mjesto  (bodovi: 92,00)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

kategorija V.

Ivan Mužić - III.nagrada  (bodovi: 77,20)

mentor: Josip Nemet, prof.

7.MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE

 

Glasbena šola

Radlje ob Dravi, 26.- 29.05.2017.

 

kategorija 4.

Marko Tomasić - Zlatna - I.nagrada  

mentor: Mario Buljan, prof.

kategorija 6.

Mihaela Vukelić - Srebrna nagrada

mentorica: Jasna Kvaternik Janković, prof.mentor

kategorija 9.

Antonela Doko - Brončana nagrada

mentorica: Ana Dražul, prof.mentor

5.PULA Guitar Fest

OKUD "Istra"

 

Pula, 20.05.2017.

 

I.kategorija

Dorian Sabo - I.nagrada  (bodovi: 91,10)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

III.kategorija

Ivan Jurlina - II.nagrada  (bodovi: 84,14)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

V.kategorija

Zelda Bašić - III.nagrada  (bodovi: 78,71)

mentorica: Slađana Čolović, prof.

4.MEĐUNARODNO NATJECANJE "KORNELIJE"

 

Beograd, 12.- 14.05.2017.

 

TEORIJA GLAZBE

III.b - kategorija

 

Marta Ćiković - I.nagrada  (bodovi: 97)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Neli Salković - I.nagrada  (bodovi: 97)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Paolo Paris - I.nagrada  (bodovi: 96)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Klara Pavlović - I.nagrada  (bodovi: 93)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Damian Ivanić - II.nagrada  (bodovi: 86)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

Alida Cossetto - III.nagrada  (bodovi: 75)

mentor: Darko Đekić, prof.mentor

8.HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

 

Daruvar, 12.- 13.05.2017.

 

SOLISTI - PETAR PAN kategorija

Antonio Marinac - I.nagrada  (bodovi: 96,66)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

SOLISTI - A. kategorija

Marta Beljan - I.nagrada  (bodovi: 95,66)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

SOLISTI - B. kategorija

Eugen Kvaternik - I.nagrada (bodovi: 91,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

SOLISTI - C. kategorija

Nola Radaković - I.nagrada  (bodovi: 98,00)

mentor: Josip Nemet, prof.

Karla Sorčić - I.nagrada  (bodovi: 95,00)

mentorica: Mia Ćojbašić, prof.

SOLISTI - E. kategorija

Ivan Mužić - II.nagrada  (bodovi: 85,33)

mentor: Josip Nemet, prof.

Domagoj Dobrila - III.nagrada  (bodovi: 79,66)

mentor: Josip Nemet, prof.

BISTRIČKI ZVUKOLIK

4. FESTIVAL, MEĐUNARODNO MJEŠOVITO NATJECANJE GLAZBENIKA

 

Marija Bistrica, 4.- 7.05.2017.

 

2.kategorija

Marta Beljan,harmonika - 4.mjesto, I.nagrada (ocjena: 93,583)

mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

3.kategorija

Marko Tomasić, klavir - 2.mjesto (srebro), I.nagrada (ocjena: 94,750)    i

                                   Posebna nagrada za najbolju izvedbu vlasite skladbe

mentor: Mario Buljan,prof.

5.kategorija

Karla Sorčić, harmonika - 5.mjesto, I.nagrada (ocjena: 92,500)

mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

6.kategorija

Antonela Doko, klavir - 1.mjesto (zlato), I.nagrada (ocjena: 98,314)

                                   Posebna nagrada EPTA-e za najbolju klavirsku izvedbu

mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

7.kategorija

Alvin Ćućić, klavir - 3.mjesto (bronca), I.nagrada (ocjena: 95,751)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić,prof.

42.MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

 

Pula, 26.- 29.04.2017.

 

A1.kategorija

Antonio Marinac - II.nagrada (bodovi: 87,33)

mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

A2.kategorija

Marta Beljan - I.nagrada (bodovi: 95,00)

mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

D.kategorija

Karla Sorčić - I.nagrada (bodovi: 90,00)

mentorica: Mia Ćojbašić,prof.

Nola Radaković - II.nagrada (bodovi: 85,80)

mentor: Josip Nemet,prof.

E.kategorija

Domagoj Dobrila - II.nagrada (bodovi: 84,00)

mentor: Josip Nemet,prof.

Ivan Mužić - III.nagrada (bodovi: 73,33)

mentor: Josip Nemet,prof.

X. EPTA MEĐUNARODNO NATJECANJE ZA MLADE PIJANISTE

 

Osijek, 18.- 22.04.2017.

A.kategorija

Mihaela Vukelić - II.nagrada (bodovi: 92,80)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

 

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI

 

Varaždin, 23.- 29.04.2017.

 

B.kategorija

Lilasukhi Rubčić - III.nagrada (bodovi: 89,33)

mentorica: Sara Rapoetc,prof.

C.kategorija

Sara Schubert - priznanje (bodovi: 77,88)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

E.kategorija

Antonela Doko - priznanje (bodovi: 80,20)

mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

55.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Državno natjecanje

Zagreb, 01. - 08.04.2017.

GLASOVIR

I.kategorija

Dora Špiljak - II.nagrada  (ocjena: 96,30)

                                                                                  mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

II.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada  (ocjena: 98,30)

                                                                                  mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Tara Vidović - II.nagrada  (ocjena: 97,28)

                                                                                            mentorica: Sanja Kranželić,prof.

VI.kategorija

Alvin Ćućić - II.nagrada  (ocjena: 96,74)

                                                                                            mentorica: Jelena Barbarić Mijalić,prof.

MANDOLINA

I.kategorija

Isabella Dumić - I.nagrada  (ocjena: 98,24)

                                                                                                            mentorica: Nataša Balyk,prof.

II.kategorija

Marija Ivić - II.nagrada  (ocjena: 97,64)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

III.kategorija

Zara Paparić - I.nagrada  (ocjena: 98,12)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

Lara Baranašić - II.nagrada  (ocjena: 97,94)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

IV.kategorija

Rene Borić - I.nagrada  (ocjena: 98,78)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

V.kategorija

Deni Klen - I.nagrada  (ocjena: 99,56)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

PJEVANJE

I.kategorija

Gordana Đekić - II.nagrada  (ocjena: 95,70)

                                                                                                            mentorica: Ingrid Haller,prof.

IV.kategorija

Tea Ban - I.nagrada  (ocjena: 98,00)

                                                                                                            mentorica: Ingrid Haller,prof.

SOLFEGGIO

II.kategorija

Benjamin Klanjac - III.nagrada  (ocjena: 90,00)

                                                                                                        mentor: Darko Đekić,prof.mentor

III.kategorija

Frano Živković - II.nagrada  (ocjena: 97,90)

                                                                                             mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

22.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH

GLAZBENIKA - DALEKI AKORDI 2017.

 

Split / Kaštela, 03. - 08. 04.2017.

VIOLINA

II.kategorija

Matija Buger - I.nagrada  (bodovi: 56,50)

                                                                                                    mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

III.kategorija

Borna Buger - II.nagrada  (bodovi: 49,75)

                                                                                                     mentorica: Maja Veljak,prof.mentor

Valentina Kolar - III.nagrada (bodovi: 37,50)

                                                                                                mentorica: Vedrana Veljačić Linić,prof.

IV.kategorija

Lovro Bratonja - III.nagrada (bodovi: 38,50)

                                                                                                mentorica: Vedrana Veljačić Linić,prof.

V.kategorija

Matej Žerovnik - II.nagrada (bodovi: 50,25)

                                                                                                mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

Dalia Cossetto - II.nagrada (bodovi: 48,25)

                                                                                                mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

 

VIOLA

II.kategorija

Eva Lončarić - II.nagrada (bodovi: 45,50)

                                                                                                             mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Nina Radović - III.nagrada (bodovi: 42,75)

                                                                                                             mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

IV.kategorija

Monica Milović - II.nagrada (bodovi: 54,38)

                                                                                            mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

Benjamin Klanjac - II.nagrada (bodovi: 46,00)

                                                                                            mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

V.kategorija

Isabella Valenčić - II.nagrada (bodovi: 53,88)

                                                                                                mentorica: Nives Vadlja Šimunić,prof.

 

VIOLONČELO

III.kategorija

Karlo Musinov - II.nagrada (bodovi: 53,00)

                                                                                                      mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

IV.kategorija

Alida Cossetto - II.nagrada (bodovi: 50,75)

                                                                                                            mentor: Mauro Šestan,prof.savjetnik

 

KLARINET

II.kategorija

Rino Bašić - III.nagrada (bodovi: 43,60)

                                                                                                      mentor: Goran Prša,prof.

V.kategorija

Mauro Mičetić - III.nagrada (bodovi: 43,38)

                                                                                                      mentor: Željko Pichler,prof.

55.HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA

I STUDENATA GLAZBE I PLESA

 

Regionalno natjecanje, 01.- 10.03.2017.

Jastrebarsko, 01. - 03. 03.2017.

MANDOLINA

I.kategorija

Isabella Dumić - I.nagrada  (ocjena: 96,63)

                                                                                                            mentorica: Nataša Balyk,prof.

II.kategorija

Marija Ivić - I.nagrada  (ocjena: 95,13)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

III.kategorija

Zara Paparić - I.nagrada  (ocjena: 91,35)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

Lara Baranašić - I.nagrada  (ocjena: 90,73)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

Hana Klančnik - II.nagrada  (ocjena: 88,60)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

IV.kategorija

Rene Borić - I.nagrada  (ocjena: 96,63)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

Lisa Beg - II.nagrada  (ocjena: 86,00)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

V.kategorija

Deni Klen - I.nagrada  (ocjena: 96,63)

                                                                                                             mentorica: Nataša Balyk,prof.

Zadar, 02. i 03.03.2017.

SOLFEGGIO

II.kategorija

Benjamin Klanjac - I.nagrada  (ocjena: 92,00)

                                                    mentor: Darko Đekić,prof.mentor

III.kategorija

Frano Živković - I.nagrada  (ocjena: 93,50)

                                                    mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

Jure Černeha - II.nagrada  (ocjena: 89,50)

                                                    mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

Nikolina Rodin - II.nagrada  (ocjena: 86,60)

                                                    mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

Modi Rabak - II.nagrada  (ocjena: 84,20)

                                                    mentorica: Helena Zgombić Herceg,prof.

IV.kategorija

Dino Prpić - II.nagrada  (ocjena: 80,40)

                                                    mentorica: Alka Kavre,prof.

Split, 08.03.2017.

PJEVANJE

I.kategorija

Gordana Đekić - I.nagrada  (ocjena: 90,75)

                                                    mentorica: Ingrid Haller,prof.

III.kategorija

Višnja Kovačić - II.nagrada  (ocjena: 83,00)

                                                    mentorica: Ingrid Haller,prof.

IV.kategorija

Tea Ban - I.nagrada  (ocjena: 95,88)

                                                    mentorica: Ingrid Haller,prof.

Split, 08. - 09.03 2017.

GITARA

II.kategorija

Arijana Osmani - II.nagrada  (ocjena: 80,20)

                                                    mentor: Luka Toman,prof.

III.kategorija

Ivan Jurlina - II.nagrada  (ocjena: 86,00)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

Mario Kusijanović - II.nagrada  (ocjena: 85,60)

                                                    mentor: Dragan Mamuza,prof.

IV.kategorija

Imran Duraj - priznanje  (ocjena: 69,40)

                                                    mentorica: Slađana Čolović,prof.

 

Split, 09. - 10.03 2017.

GLASOVIR

I.kategorija

Dora Špiljak - I.nagrada  (ocjena: 90,60)

                                                   mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

II.kategorija

Mihaela Vukelić - I.nagrada  (ocjena: 95,10)

                                                    mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Tara Vidović - I.nagrada  (ocjena: 92,00)

                                                    mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Greta Marku - II.nagrada  (ocjena: 89,80)

                                                    mentorica: Sanja Kranželić,prof.

III.kategorija

Nina Španjol - II.nagrada  (ocjena: 85,40)

                                                    mentorica: Sandra Klen,prof.

V.kategorija

Paulo Sanković - II.nagrada  (ocjena: 89,00)

                                                    mentor: Dorian Hatta,prof.

VI.kategorija

Alvin Ćućić - I.nagrada  (ocjena: 90,00)

                                                    mentorica: Jelena Barbarić Mijalić,prof.

 

8.MEĐUNARODNO GITARISTIČKO I VIOLINISTIČKO NATJECANJE

"POREČ FEST"

 

Poreč, 17.- 19.02.2017.

VIOLINA

V.kategorija

Matej Žerovnik          II.nagrada (bodovi: 86,00)

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

 

KOMORNI SASTAVI - KVARTET SINKOPA

II.kategorija

Donata Vukadinović, flauta          II.nagrada (bodovi: 86,50)

Petra Zoretić, saksofon

Katarina Nera Biondić, klavir

Domagoj Živković, udaraljke

mentorica: Anita Primorac,prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS op.3

 

 

Križevci, 15.- 26.02.2017.

 

UDARALJKE

I.kategorija

Massimo Balczo      I.nagrada (bodovi: 95,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

Giulian Magagnino    I.nagrada (bodovi: 93,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

Eleonora Legac        II.nagrada (bodovi: 88,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

II.kategorija

Saša Miljanović        I.nagrada (bodovi: 99,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

Tomislav Tojčić        III.nagrada (bodovi: 77,33)

mentorica: Anita Primorac,prof.

V.kategorija

Domagoj Živković      III.nagrada (bodovi: 77,00)

mentorica: Anita Primorac,prof.

 

KLAVIR

I.kategorija

Dora Špiljak            II.nagrada (bodovi: 88,00)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Mia Marušić            II.nagrada (bodovi: 85,00)

mentorica: Sandra Klen,prof.

Tonka Hodak           II.nagrada (bodovi: 84,33)

mentorica: Sandra Klen,prof.

II.kategorija

Greta Marku            II.nagrada (bodovi: 84,00)

mentorica. Sanja Kranželić,prof.

III.kateogrija

Mihaela Vukelić       I.nagrada (bodovi: 91,33)

mentorica: Jasna Kvaternik Janković,prof.mentor

Tara Vidović            II.nagrada (bodovi: 89,33)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Roko Baćić             III.nagrada (bodovi: 76,67)

mentorica: Sanja Kranželić,prof.

Nina Španjol           III.nagrada (bodovi: 76,67)

mentorica: Sandra Klen,prof.

IV.kateogrija

Nicole Dmitrović      III.nagrada (bodovi: 76,67)

mentorica: Ana Dražul,prof.mentor

V.kateogrija

Alvin Ćućić             II.nagrada (bodovi: 86,67)

mentorica: Jelena Barbarić Mijalić,prof.

23.MEĐUNARODNO NATJECANJE MLADI VIRTUOZI

 

 

Zagreb, 15.- 19.02.2017.

VIOLINA

 

IV.kategorija

Matej Mijalić          III.nagrada

mentorica: Anamarija Martinčić,prof.

5.DRŽAVNO NATJECANJE

"MLADI PADOVEC" 2017.

 

 

Novi Marof, 10.- 11.02.2017.

 

 

III.DISCIPLINA - II.kategorija

Nika Ćosić            II.nagrada (bodovi: 83,67)

mentorica: Alemka Pečar Host,prof.

III.DISCIPLINA - III.kategorija

Nina Španjol          II.nagrada (bodovi: 86,00)

mentorica: Sandra Klen,prof.