»

Seminar za klaviriste

U utorak, 18.studenog 2014. u našoj školi bit će održan seminar za nastavnike klavira osnovnih i srednjih glazbenih škola Istarske, Ličko-senjske i Primorsko-goranske županije.

Predavač je ugledni pijanist i klavirski pedagog, profesor na Muzičkoj akademiji u Zagrebu Ruben Dalibaltayan.

Osim praktičnog rada sa učenicima klavira osnovnoškolskog uzrasta, profesor Dalibaltayan će održati predavanje na temu efikasnosti samostalnog rada učenika, bazirano na njegovom bogatom pedagoškom iskustvu sa učenicima od njihove rane, školske dobi pa sve do studija i poslijediplomskih usavršavanja.

Seminar će se održati u dvorani škole (soba 7) sa početkom u 10.30 sati.

Nastavnicima koji se na seminar prijave putem ettaedu sustava on-line prijava, Agencija za odgoj i obrazovanje izdat će potvrde o sudjelovanju koje se mogu koristiti za napredovanje u struci.

Svi zainteresirani učenici i studenti također mogu prisustvovati seminaru.

U 20 sati u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Ruben Dalibaltayan predstavit će se i kao pijanist svojim klavirskim recitalom i interesantnim programom. Ulaz na koncert je slobodan.